Custom Rom Sac23 S8 Port Rom v11.0 Stabill V12 TEST sürüm 13.01.2018/11,02,18

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serifdurdu35

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Arap Emirlikleri görünüyor.
Tur nasıl yaparım.?
Herhangi bir tur Csc yi trw den flash yapsak olur mu?

serifdurdu35

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Tur Csc flash ile hallettim.

mpasaaksoy

AndroidAtesi
bende kurdum 2 saat sonra tekrar ironman 1.2 ye geri döndüm. Rom kontrol dan başka hiçbir özelliği olmayan rom bana göre. fazla test etmedim ama ironman ı zaten kullanıyordum ondan iyi olmadığı için geri döndüm. Tabiki bu benim fikrim. Deneyen başka arkadaşlar varsa fikirlerini alsak daha iyi olur.

GodCho

</> GodCho®
Android Sürüm
Android 9 PİE
bende kurdum 2 saat sonra tekrar ironman 1.2 ye geri döndüm. Rom kontrol dan başka hiçbir özelliği olmayan rom bana göre. fazla test etmedim ama ironman ı zaten kullanıyordum ondan iyi olmadığı için geri döndüm. Tabiki bu benim fikrim. Deneyen başka arkadaşlar varsa fikirlerini alsak daha iyi olur.
Bu romun popülerliği kernel yapısından ve rom control kaynaklı bence çok fazla özellik barındırıyor kernel olarak teknik bilgi ve deneyim istiyor kernel yöneticileri ile tamamen özelleştirilebilir performans ve pil kullanımı açısından.

mpasaaksoy

AndroidAtesi
benim S7 cihazım var ona kurmak istediğimde kendi kerneli ile açılmıyor. Mecburen moro kerneli kuruyoruz. öyle açılıyor. Siz hangi ayarlardan bahsediyorsunuz? Bize de söyleyin bizde yapalım. Bu kendi kernelşli ile S7 lerin açılmama sorunu bu forumda da XDA forumda da var. Yani bana kernel demeyin ama rom kontrol ok.dir. Ücretsiz ve kulanışlı. Onda da bazı eksikler var tam ekran çağrı gibi. Ama yinede ücretsiz olan en iyi rom kontrol bence.

Android Sürüm
Oreo
benim S7 cihazım var ona kurmak istediğimde kendi kerneli ile açılmıyor. Mecburen moro kerneli kuruyoruz. öyle açılıyor. Siz hangi ayarlardan bahsediyorsunuz? Bize de söyleyin bizde yapalım. Bu kendi kernelşli ile S7 lerin açılmama sorunu bu forumda da XDA forumda da var. Yani bana kernel demeyin ama rom kontrol ok.dir. Ücretsiz ve kulanışlı. Onda da bazı eksikler var tam ekran çağrı gibi. Ama yinede ücretsiz olan en iyi rom kontrol bence.
kendi kerneli ile açılmama sorunu bazı telefonlarda oluyor moro kernel daha iyidir sac23 güzel romdur mtweaks yüklediğinizde kernel ayarlarını ordan göreceksiniz istediğiniz ayarları yapın hız ayarı nı ve daha fazlasını yapabilirsiniz

Android Sürüm
Oreo
buyrun burdan indirin

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

mpasaaksoy

AndroidAtesi
buyrun burdan indirin

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

bunu ironman rom üzerinde kullanabilirmiyim. Evet derseniz ayarlarını nasıl yapabilirim. Bir paylaşım varmıdır? Her romu denemek istiyorum Hangi romu tavsiye edersiniz.

Android Sürüm
Oreo
bunu ironman rom üzerinde kullanabilirmiyim. Evet derseniz ayarlarını nasıl yapabilirim. Bir paylaşım varmıdır? Her romu denemek istiyorum Hangi romu tavsiye edersiniz.
WR PARANOİD romu tavsiye ederim rom kontrolü böyle özelleştirme olan bir rom yok stabil wr romu kur kurduktan sonra galaxy apps taki güncellemeleri yapma özelleştiremezsin romu kur wr rom konusunda istediği sorabilirsin cevaplarım mtweaks uygulamasını desteklediği her kernelde kullanabilirsin yükledikten sonra uygulamaya gir bi gezin
rom konusu
WR Paranoid Rom PortN8 for S7/S7 Edge v2.0_Aroma TÜRKÇE.. 01.01.2018 | Android Forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...