Custom Rom Sac23 Android Pie App Rom

cumhurkaya33

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
26
İlk sürümde arama kayıtları ile ilgili sorun yoktu,ikinci sürümde ne yaptıysam arama kayıtlarını bir türlü gösteremedim

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
arama kaydı problemi mevcut evet telefon apk sını değiştirmek gerekli ama hangi sürümle onu denemek lazım

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
37
bu versiyonu yükledim.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

çağrı kayıt için magisk güncelledim, telefon uygulamasını varsayılan olarak seçtim ve izinlerini verdim. Dünden beri kullanıyorum. Bazı programlar eksik ama appmirror sitesinden indirip kurabilirsiniz. çağrı kayıt dahil herşey çalışıyor ve pil kullanımı iyi. Yinede hata bulursam bildiririm.

Eagle

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
11
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
video arama çalışmıyor mesela, tam stabil değil.

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
37
video arama çalışmıyor mesela, tam stabil değil.
ben en az 1 haftadır kullanıyorum. evet videocall çalışmıyor. Ama pil super herkese tavsiye ederim. 32 saatti kullnıyorum. Gear S3 bağlı, wifi devamlı açık. birkaç kez internete girdim kısa süre ama face ve whatsap açık. 32 saattir kullanıyorum şarj %47 de hala.

---- Mesaja ek olarak ----

ben en az 1 haftadır kullanıyorum. evet videocall çalışmıyor. Ama pil super herkese tavsiye ederim. 32 saatti kullnıyorum. Gear S3 bağlı, wifi devamlı açık. birkaç kez internete girdim kısa süre ama face ve whatsap açık. 32 saattir kullanıyorum şarj %47 de hala.
Ekli dosyayı görüntüle 2248

Son düzenleme:

Eagle

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
11
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge

Sac23 romlarini beğeniyorum ama bu versiyon sorunlu. Ayrıca arama kaydı sorununuda çözemedim, Magisk hangi sürüm kullanıyorsun, telegram sayfasında söylenenleri yaptım ama yine olmadı.

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
37

Sac23 romlarini beğeniyorum ama bu versiyon sorunlu. Ayrıca arama kaydı sorununuda çözemedim, Magisk hangi sürüm kullanıyorsun, telegram sayfasında söylenenleri yaptım ama yine olmadı.
magisk 18 kurulu. ayrıca telefon uygulamasını varsayılan yaptım ve bütün izinleri verdim.

Ekli dosyalar

Cilekannn

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
11
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 edge
bu versiyonu yükledim.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

çağrı kayıt için magisk güncelledim, telefon uygulamasını varsayılan olarak seçtim ve izinlerini verdim. Dünden beri kullanıyorum. Bazı programlar eksik ama appmirror sitesinden indirip kurabilirsiniz. çağrı kayıt dahil herşey çalışıyor ve pil kullanımı iyi. Yinede hata bulursam bildiririm.
Selam aleykum hocam romu bende kurdum kullanıyorum hiç bir sorun yok ama tema bölümü yok sanırım sadece bende mi böyle sizde tema bölümü varmı?

Bende s7 edge var ed7ge diye bi rom var moro 4.5 ile kullanıyorum 6 saat ekran süresi aldım nerdeyse batarya kalibrasyonu yaptıktan sonra telefon rahatladı

arkadaşlar tekrar kurdum problem yok
Tema bölümü sizde varmı hocam ?

0
Bende s7 edge var ed7ge diye bi rom var moro 4.5 ile kullanıyorum 6 saat ekran süresi aldım nerdeyse batarya kalibrasyonu yaptıktan sonra telefon rahatladı

arkadaşlar tekrar kurdum problem yok
Selam aleykum hocam telegram link varmı?

Son düzenleme:

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
37
ben appmirror sitesinde tema manager çekip kurdum çalışıyor