S9 Port Rom S8, s8+ (sac23) Ar emoji ve dolby V8 Güncellendi

efsanevii

Moderatör
SAC S9 PORT V1 Özellikleri :
1-Yeni s8 tabanlı temel en yeni s9 tabanı
2-Tam Deodexed
3-iris tanıma gibi bazı bilmedik çalışma özelliklerini tamamlandı.
4 eklenmiş yüz kilidini
5 eklenmiş aod manuel parlaklık
6-magisk ile rootlu
7-Daha hızlı performans için eklenmiş özel ayarlar
8-eklenmiş hız geçişleri
9-önce hiç tam olarak çalışan kamera AR emojie 3d çıkartmalar
10- tam çalışma dolby atmos
11-eklendi josete grx touchwiz mod v8
12-eklenmiş sac ayarları (özelliklerle dolu)

*** sac ayarları özellikleri:
1-yeni grxsettings uygulaması tasarımı teşekkürler grouxho
2- tüm modlar uçar
3-Renk seçici tasarımında (kare -çiçek-daire) grx ayarlarında seçenek ve bunu kontrol edin
4-durum bar modları:
durum çubuğu öğeleri görünürlük, renkler, kullanıcı ve kilit ekranı üzerindeki pozisyonlar için yeni icat modları, bunun için harika grouxho
5 tam ekran / sürükleyici mod
6-durum çubuğunda bildirimlerin sayısını göster
7-pil yüzde gösterisi gizle
8-netwok hız gösterisi gizle
9- koyu arka plandaki öğeler için renk seç ve kullanıcı ve kilit ekranındaki açık arka planlar ve renkler ve görünürlük için aynı
10- yeni şaşırtıcı, özel grx dairesel batarya mod ve tamamen özelleştirilebilir (renkler - pozisyonu -hide gösterisi - ince / kalın çerçeve-kalın / ince metin)

11 - son ekran modları:
takas bilgi modları tamamen özelleştirilebilir
-resimleri arka plan

12-kilitli mod
-parmak izi oluşturulmuş ise yeniden başlattıktan sonra kilidi istemez
-bildirim paneli hızlı yardım
-parmak izi ile uyandırma
-kilitli döndürme
-akıllı kilit açma
-ekran kapalı kalma süresi
-düşük pin tuş takımı
-sevgili metin anahtarı
-kilit simgesi renkleri
- tuş takımı renklendirme
kilit ekranı aod saat widget anahtarı aod saat ve customscreen saat ve tarih kilit ekranı arasında geçiş yapmak için
-klasikli format ve boyuttaki özel tarih
-komple kilit saati
cesur stil / renkler
-karşı metin özelleştirme

13- bildirim paneli modları:
başlık renkleri
-tiles harmanlar
-renk artırma çubuğu renkleri
-hızlı paneli, istediğinizi eklemek için bildirim panelinin altında yeni başlatıcısı (app-etkinlik-kısayol)
tamamen özelleştirilebilir (özel)

14-veri kullanımı modu eklendi
15-özel bildirim renkleri modu diğer romlarda mevcut değil grouxho
16- bildirim yöneticisi:
her şey için led ve led, ses, titreşim, sessiz saatler
17 genişletilmiş / daraltılmış tek bildirim
-doğrusal kalıcı bildirimler
18 hacimli uyarı
19- tuş ışığı süresi
20 - dış mekan mod
21- kilit ekranı, kullanıcı ekranı, ekran dışı tuşları yeniden anahtarlamak için tüm tuşları mod yeniden
Uygulamalar veya eylemler tetiklemek için dokunmatik / tokatlamak için kilit ve ana ekranda tamamen özelleştirilebilir
22-yeni yüzen top modu teşekkürler grouxho
23- app öldürmek için uygulama koruma beyaz listeleri, uygulamayı kaldırmak, hafıza ve açılır pencereleri temizlemek, titreşim kontrolü
ve çok fazla hatırlayamıyorum

V5 Özellikleri :
-en yeni s9 inşa BRE5 ve en yeni s8 build CRED
- sabit tarayıcı fcs
- sabit yön kilidi
- sabit batarya tüketimi
- sabit ses kepçesi
- modifiye edilmiş mesajlar
- çalışmayan kamera modları kaldırıldı
- modifiye ayarlar eklendi - cscs
- dev seçeneklerinden kaldırılan geçişler sac23 ayarları
- eklenen aroma
- eklendi yeni Noxx çekirdeği
- S8+ ekli sabit parlaklık
- eklendi netflix düzeltme eklendi
- eklendi devre dışı bırakılmış bazı kontroller
- işe yaramayan kilit ekranı ayarları
- sabit yazı tipleri yüklenmiyor
- j4 kamera eklendi
- ve daha fazlası

V6 Özellikleri
- bluetooth hataları giderildi
- kilit ekranı üzerinde iyileştirme
- yeni modlar eklendi

v8 Değişiklikler
En yeni s9 build Full N8 / S8 portuna güncellendi
- En yeni Noxx çekirdeğini ekledi
- tüm fcsleri düzeltmek için tema güncellendi
- çalışma özel modunu ekledi (genellikle tam bağlantı noktalarında işe yaradı, ama biz burada aldık) teşekkürler anan ve yardım için kill-switch
- android 8.1 samsung klavye eklendi
- android 8.1 canlı mesaj eklendi
- Tam ekran görüntüsü yakalama ile tam custmizable güç menüsü, tam ekran yakalama için kısa basma veya kısmi ekran yakalama için uzun basma eklendi
- ve daha fazla

v1:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

yazılımı yükledikten sonra verdiğim linktekini de flashlayın:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

v5 Yenilenen Güncellenme

v5 Geliştirici Seçenekleri fix dosyası

v6:

v7:

v8:

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S8
GALAXY S8 kullanıcısıyım oreo yüklü stock roma kıyasla bu romun ne gibi artıları ve eksileri var objektif olarak paylaşabilirmisin?

efsanevii

Moderatör
GALAXY S8 kullanıcısıyım oreo yüklü stock roma kıyasla bu romun ne gibi artıları ve eksileri var objektif olarak paylaşabilirmisin?
stock rom özelleştirmeye daha az yer verirken kostum romlarda ise özelleştirmeye daha çok yer veriyor artıları ve eksikliklerini senin anlaman gerekirdi mesela romun özelliklerini paylaştım şuan bunları stock romda yapabiliyor musun hayır o halde bu kostum romun artıları bi diğeri modifiye edilmiş kernel yani çekirdek yüklebiliyorsun bu şekilde cihazının batarya ömrünü pil boşalma süresini artırabilirsin tabi her kernel ile aynı sonucu bekleme güncel belli başlı kerneller var deniyeceksin kardeşim, cihazın garantili ise garanti dışı kalmasın dersen root yapma senin için sorun değilse yapabilirsin, ha bu rom işlerinde ise sürekli aktif kal çünkü geliştiriceler sürekli hatasını bulduğu romu düzeltip v1, v2 şeklinde paylaşır,ben her zaman kostum yazılım yüklemişimdir cihazıma yinede karar senin :)

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S8
stock rom özelleştirmeye daha az yer verirken kostum romlarda ise özelleştirmeye daha çok yer veriyor artıları ve eksikliklerini senin anlaman gerekirdi mesela romun özelliklerini paylaştım şuan bunları stock romda yapabiliyor musun hayır o halde bu kostum romun artıları bi diğeri modifiye edilmiş kernel yani çekirdek yüklebiliyorsun bu şekilde cihazının batarya ömrünü pil boşalma süresini artırabilirsin tabi her kernel ile aynı sonucu bekleme güncel belli başlı kerneller var deniyeceksin kardeşim, cihazın garantili ise garanti dışı kalmasın dersen root yapma senin için sorun değilse yapabilirsin, ha bu rom işlerinde ise sürekli aktif kal çünkü geliştiriceler sürekli hatasını bulduğu romu düzeltip v1, v2 şeklinde paylaşır,ben her zaman kostum yazılım yüklemişimdir cihazıma yinede karar senin :)
daha önceki eski cihazlarıma romlar yükledim ettim en son cyanogenmod devrinde olayı kapattım çünkü hiçbiri stabil şekilde çalışmıyordu kamera performansı vs. iyi değildi son telefonum s8 buna rom yüklemedim şu an gayet stabil çalışıyor sadece iris tarayıcı tarama hızı yavaşladı onun haricinde bir sıkıntı yok birde bu romun yüklenişini youtube dan izledim yüklerken çok seçenek çıkıyor karşına hangisini yükleyip hangisini yüklememek gerek hepsini tek tek deneyimlemek gerekiyor dediğin gibi. Ben sadece tavsiye istedim bu konuda yorumum eleştiri vs tarzında değerlendirme kesinlikle. Bilmediğimden sordum artıları ve eksileri nelerdir diye mesela kamerası nasıl stabil çalışıyormu iris tarayıcı hızlımı bunun haricinde surround özelliği geliyor sanırım test ettinmi ses çok katkısı oluyormu sadece sorularım bunlar..

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Dolbynin sese katkısı büyük ama bi viperfx kadar gelişmiş değil tabiki ek olarak bu custom romlar stock bazlı tabanlı kamera vs zaten değişmez sürüm farklılıkları olur sadece s9 un kamera portlaması birebir değil zaten şuan için 3d çıkartmalar çok sağlıklı birşekilde çalışmakta

---- Mesaja ek olarak ----

Yükleyeceklere tavsiyem önce romu flashlayıp boot edip kurulumu yaptıktan sonra fixi flashlasınlar aksi takdirde rom üzerine direk fix yapmak bootloop problemi çıkartır

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
samsung Galaxy Note 8
note 8 de calisir mi

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+

efsanevii

Moderatör
daha önceki eski cihazlarıma romlar yükledim ettim en son cyanogenmod devrinde olayı kapattım çünkü hiçbiri stabil şekilde çalışmıyordu kamera performansı vs. iyi değildi son telefonum s8 buna rom yüklemedim şu an gayet stabil çalışıyor sadece iris tarayıcı tarama hızı yavaşladı onun haricinde bir sıkıntı yok birde bu romun yüklenişini youtube dan izledim yüklerken çok seçenek çıkıyor karşına hangisini yükleyip hangisini yüklememek gerek hepsini tek tek deneyimlemek gerekiyor dediğin gibi. Ben sadece tavsiye istedim bu konuda yorumum eleştiri vs tarzında değerlendirme kesinlikle. Bilmediğimden sordum artıları ve eksileri nelerdir diye mesela kamerası nasıl stabil çalışıyormu iris tarayıcı hızlımı bunun haricinde surround özelliği geliyor sanırım test ettinmi ses çok katkısı oluyormu sadece sorularım bunlar..
Tüm bu saydığın ve aklını kucalayan ne varsa deniyerek daha güzel bir sonuca varırsın güzel kardeşim, her kostum rom sana söylediklerini vermeyebilir ama deniyeceksin başka türlüsü yok, yedeğini twrp den al ve yükle romu

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Rom çok iyi minodan daha stabil ve kararlı ama kilit nokta kerneli değiştirmek mad max notorius yada benim şuan kullandığım xceed kernel i mutlaka flashlşayın nox un bu sürümü ve bu rom üzerinde aşırı derecede pil sömürüyor

yüz kilidi harika çalışmakta şak diye açmakta
kernel değişince pil ve stabilite tam oturuyor

ekran kapalı iken parmak izi açmıyor. ekranı açıp dokununca açıyor. bunu geliştiriciye bildirebilirmisiniz. haricinde rom çok iyi.

---- Mesaja ek olarak ----

ekran kapalı iken parmak izi açmıyor. ekranı açıp dokununca açıyor. bunu geliştiriciye bildirebilirmisiniz. haricinde rom çok iyi.
sec 23 settingsin içinde varmış ayarı kilit ekranı bölümünde. sorun kalmadı.

Son düzenleme: