S8/S8+ ROOT Yapma Yöntemi sUPERsu+Magisk

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+

GALAXY S8 PLUS ve S8 ROOT TWRP RECOVERY FLASH VE SUPER SU YADA MAGİSK MODULU ILE ROOT

GELİŞTİRİCİ SECENEKLERİNDEN OEM KILIDINI VE USB HATA AYIKLAMAYI MUTLAKA AKTIF ETMELISINIZ
CIHAZINIZI PC YE BAGLAYIN
DOWNLOAD MODUNA GİRMEK İÇİN CİHAZI KAPATIN VE BİXBY BUTONU GUC TUSU VE SES KISMA TUSLARINA BASILI TUTUN DOWNLOAD MODUNA GİRİN

ODİN PROGRAMINI ACIN VE AP KISMINA INDIRDIGINIZ TAR DOSYASINI SEÇİN VE FLASHLAYIN

ARDINDAN CIHAZI KAPATIN VE BIXBY BUTONU GUC TUSU VE SES YUKSELTME TUSLARINA BASILI TUTARAK TWRP RECOVERYE GIRIN
ARDINDAN DM VERTY DOSYASINI FLASHLAYIN VE KOMPLE WIPE FORMAT YAPIN

KOMPLE WİPE YAPMAK TUM SISTEMI SILER VE CUSTOM ROM FLASHLAMAK ISTEYENLER ICINDIR
STOCK ROMU ROOTLU KULLANMAK ISTEYENLER SADECE WIPE DATA YAPIP ARDINDAN SUPERSU YADA MAGİSK ROOT DOSYALARINI FLASHLAYABILIRLER

Team Win Recovery Project 3.2.1-0

S8 PLUS

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

S8

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

MAGİSK YÖNTEMİ İLE ROOTLAMA

Magisk Genel

DAHİLİ DEPOLAMA İNTERNAL STORAGE YENİDEN YAZILABİLİR HALE GETİRME 0 BYTE ALGISINDAN KURTARMA

DM VERTY MUTLAKA FLASHLANMASI GERKELI AKSI TAKTIRDE S7 EDGELERDE OLDUGU GIBI INTERNAL STORAGE SIFIR GORUNUR İŞLEM YAPILMAZ

DM VERTY BYPASS

ODİN 3.12.3

SUPER SU İLE ROOTLAMA

Bu yöntem twrp işlemi tamalandıktan ve dm verty flashlandıktan sonra mevcut hali hazırdaki stock romunuzu supersu dosyasını flashlayarak rootlama işlemidir...

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
galaxy s8
DM verity nasıl flashlanıyor. dosyayı indirdim

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
Ben yapamadım s8 de. Supersu linkte kodlar çıkıyor tele teamwin i flaşliyorum açılıyor aynı rec le açılıyor nerde bu hatam? Acaba ağustos ayı güvenlik güncellemesi yaptığım için mi yemiyor benim tel de?

kaanxtigin

TeamANDROIDATESI
Süper Moderatör
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Ben yapamadım s8 de. Supersu linkte kodlar çıkıyor tele teamwin i flaşliyorum açılıyor aynı rec le açılıyor nerde bu hatam? Acaba ağustos ayı güvenlik güncellemesi yaptığım için mi yemiyor benim tel de?
hocam tam olarak sorun twrp mi kuramadınız yoksa root mu atamadınız.

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
hocam tam olarak sorun twrp mi kuramadınız yoksa root mu atamadınız.
Twrp yi yüklüyor odin ve pass yazdıktan sonra tel açılıyor normal olarak sonra kapatıyorum ve Twrp de açmak istiyorum ama orjinal recovery mod açılıyor teamwin açılmıyor bu kısımda kaldim

---- Mesaja ek olarak ----

Bir de şu var ki hangi sürüm supersu ya da magisk yükleyeceğiz ilk mesajda yok, bir supersu link o var o da cortlamis durumda kodlar gösteriyor.

Son düzenleme:

kaanxtigin

TeamANDROIDATESI
Süper Moderatör
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Twrp yi yüklüyor odin ve pass yazdıktan sonra tel açılıyor normal olarak sonra kapatıyorum ve Twrp de açmak istiyorum ama orjinal recovery mod açılıyor teamwin açılmıyor bu kısımda kaldim

---- Mesaja ek olarak ----

Bir de şu var ki hangi sürüm supersu ya da magisk yükleyeceğiz ilk mesajda yok, bir supersu link o var o da cortlamis durumda kodlar gösteriyor.
hocam öyle bir şey oluyorsa flaşlanmıyor demektir flaşlanır giib görünsedde olmuyordur.dosyayı değişin birdaha deneyin
magisk modülü flaşlarız

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
Bir de şu var ki hangi sürüm supersu ya da magisk yükleyeceğiz konud
hocam öyle bir şey oluyorsa flaşlanmıyor demektir flaşlanır giib görünsedde olmuyordur.dosyayı değişin birdaha deneyin
magisk modülü flaşlarız
Öyle de değilmiş usta. Eski s7 edge m den aklımda kalan şekilde çözdüm ha birde twrp nin s8 için yeni sürümü çıkmış konuda verilen s8 de dönüyor bilginiz olsun. Yöntemse basit odin de start demeden önce odin ayarlarından restart ve f bilmem ne time yazıyor onlarda ki tik leri kaldırmak lazım sonrasında elle twrp moda alıp devam ederek yapılıyor. Yardımın için teşekkür ediyorum.

kaanxtigin

TeamANDROIDATESI
Süper Moderatör
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Bir de şu var ki hangi sürüm supersu ya da magisk yükleyeceğiz konud

Öyle de değilmiş usta. Eski s7 edge m den aklımda kalan şekilde çözdüm ha birde twrp nin s8 için yeni sürümü çıkmış konuda verilen s8 de dönüyor bilginiz olsun. Yöntemse basit odin de start demeden önce odin ayarlarından restart ve f bilmem ne time yazıyor onlarda ki tik leri kaldırmak lazım sonrasında elle twrp moda alıp devam ederek yapılıyor. Yardımın için teşekkür ediyorum.
zaten öyle ama o yol telefonun boot ekranında kalamamsı için uygulanıyor genelde sürekli öyle yapmak gerekir.