YARDIM S8 ROM ÖNERİSİ

merek27

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Nokia 6
Bendeki cihaz ne tür modlar sorunlar varsa hepsini yaşadı , FRP , kernel panic , prenormal vs , şuan s8 ile yazıyorum , lineage rom yüklü , OMEGA romu iyi söylüyorlar ama ben stabil olarak kullanamadım henüz.Resurrection Remix pek hoşuma gitmedi , hadestrebleyi de deniycem vaktim olunca
Prenormal sorununu nasıl çözdünüz.

hakan55

AndroidAtesi
Şube
istanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
samsung galaxy S9
Hades iyidir..Hatta en iyi stabil rom.diyebilirim..

aksakallidede

AndroidAtesi
Şube
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8
Prenormal sorununu nasıl çözdünüz.
ben kendim için kişisel bir çözüm oluşturdum ama bunun birçok yolu var aslında ; odin ile flashlanan remove mdm , stock firmware flashlayıp tarih ayarlarını değiştirerek , bazı boxlar kredi karşılığında yapıyor...benim çözümüm ise stock rom a root gömerek ... kendi cihazıma uygun stock tabanlı custom rom oluşturdum ve odin ile stock firmware gibi flashladım.twrp den rmm bypass , mdm remove flashlayıp öyle çözebildim.

aksakallidede

AndroidAtesi
Şube
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8
yazmayı unuttum ; ilk root yaptığımda efs gibi .pit dosyasınıda yedeklemiştim..Bunlar bir işe yaramazsa eğer Linux ile Heimdall sayesinde de olmuştu

merek27

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Nokia 6
ben kendim için kişisel bir çözüm oluşturdum ama bunun birçok yolu var aslında ; odin ile flashlanan remove mdm , stock firmware flashlayıp tarih ayarlarını değiştirerek , bazı boxlar kredi karşılığında yapıyor...benim çözümüm ise stock rom a root gömerek ... kendi cihazıma uygun stock tabanlı custom rom oluşturdum ve odin ile stock firmware gibi flashladım.twrp den rmm bypass , mdm remove flashlayıp öyle çözebildim.
Stock roma rootu nasıl göMdün kardeş stock rom anlatir misin.
Teşekkürler

aksakallidede

AndroidAtesi
Şube
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8
bu söylenildiği kadar basit olsa keşke , deneyerek , android kitchen için ne kadar tools varsa ne kadar çeşit varsa deneyeceksin.

bugranacar10

AndroidAtesi
Şube
Gaziantep
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8
mesaj yazmaya çalıştım ama hata verdi ,
[ aynı cihazdan bende kullanıyorum , yardımcı olabilirim , custom romları ve modları deniyorum bende ]
Sa kardesim bende s8 kullanıyorum oreo stock rom atmaya calisiyorum 1 hafatardır her seyi denedim odin hepsinde fail verdi yardım edebilirmisin ??

aksakallidede

AndroidAtesi
Şube
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8
A.s olur tabi yardımcı olurum elbette , Odin ile bootloader sorunu yaşarsın doğrudur.Cihazın yazılım durumu nedir?Son hangi güncellemeyi aldı? 1 Ocak 2020 var son olarak.
Screenshot_20200213-121907_Software update.jpg

merek27

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Nokia 6
Prenormale düşmüştür bu prenormal ne bela bişey 3 aydır kaldiramdinlm