YARDIM S8 ROM ÖNERİSİ

kabardey

AndroidAtesi
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
zenfone 2
HERKESE MERHABA S8 KULLANIYORUM SIKILDIĞIM İÇİN ROM DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM ROM ÖNERİSİ OLAN VAR MI BİR DE ANLATIMI XDA DAN BAŞKA YAPAN YER VAR MI İNGİLİZCE OLDUĞU İÇİN BİR ŞEY ANLAMADIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

aksakallidede

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8
mesaj yazmaya çalıştım ama hata verdi ,
[ aynı cihazdan bende kullanıyorum , yardımcı olabilirim , custom romları ve modları deniyorum bende ]

kabardey

AndroidAtesi
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
zenfone 2
mesaj yazmaya çalıştım ama hata verdi ,
[ aynı cihazdan bende kullanıyorum , yardımcı olabilirim , custom romları ve modları deniyorum bende ]
ingilizcem pek olmadığı için xda dan bişey anlamıyorum denedin mi hiç custom rom

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8
Evet tüm custom romları denedim , cihaz şuan Kernel panic modunda :)

Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
zenfone 2
Hocam custom romları denemeye başladım hata aldıkça değiştirdim romları stock rom a entegre edilmiş Alexıs romu beğendim lineage os ta çok fazla hata aldım 2 versiyonunu denedim onunda tavsiye edebileceğin rom var mı kişileştirme si fazla olan

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8
Bendeki cihaz ne tür modlar sorunlar varsa hepsini yaşadı , FRP , kernel panic , prenormal vs , şuan s8 ile yazıyorum , lineage rom yüklü , OMEGA romu iyi söylüyorlar ama ben stabil olarak kullanamadım henüz.Resurrection Remix pek hoşuma gitmedi , hadestrebleyi de deniycem vaktim olunca