YARDIM S7edge IMEI Repair Edilmiş Cihaz TUR OREO Hat Gitme Sorunu

gencemre27

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8, S7 Edge
Arkadaşlar merhabalar S7 Edge oreo cihazım var Bu cihaz telefoncudan nougat IMEI atılmış bir şekilde verildi daha sonra bana Root ve Rom atmamam konusunda uyarı verildi Ancak ben dayanamayıp S7 Edge oreo BTU firmware attım ve hattım gitti daha sonra Hasan hocamın YouTube videolarından yardım aldım DRK IMEI Repair ve kombinasyon dosyaları vardı bunları Flash ettim daha sonra hat gelince Cihazıma BTU Oreo flash ettim ve o da Sıkıntısız bir şekilde açıldı ve şu anda kullanıyorum şimdi sorum şudur arkadaşlar BTU Oreodan TUR Oreoya geçirirsem hattım tekrardan gider mi ve diğer bir sorumda şu ki IMEI repair etmeme rağmen BTK ya girdiğinde IMEI kayıtsız olarak gözüküyor Bu durumda 3 ay sonra pasaporta mı kayıt etmemiz gerekiyor yoksa beklemeli ve o zamana imei atma Oreo için çıkar mı diye bakmamımız tavsiye edersiniz yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
dostum şebeken gitmez çünkü orjinal imei ye dönmüşsün kayıtsız görünmesi normal kasa üzerinde yazan imei ye döndün ya pasaporta kayıt ettireceksin yada kapanacak yeniden imei yazacaksın

---- Mesaja ek olarak ----

şuan için oreoda imei atılı biçimde şebeken varolarak kullanman mümkün değil

Son düzenleme:

gencemre27

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8, S7 Edge
dostum şebeken gitmez çünkü orjinal imei ye dönmüşsün kayıtsız görünmesi normal kasa üzerinde yazan imei ye döndün ya pasaporta kayıt ettireceksin yada kapanacak yeniden imei yazacaksın

---- Mesaja ek olarak ----

şuan için oreoda imei atılı biçimde şebeken varolarak kullanman mümkün değil
Anladım hocam sağolun yani TUR OREO flash et sorun olmaz hat gitmez diyorsunuz ve IMEI için acele etmeyip Oreo için IMEI atmanın gelmesinimi beklememi mi tavsiye edersiniz ?

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Bekle yakın zamanda gelicektir imei kapanana kadar kullan böyle oreoda sonra attırırsın kapanınca

Mediafire

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge exynos
Oreoya geldi mi imei atma?

Ysf.11y13

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Geldi mi oreo imei?

Ysf.11y13

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
IMEI Kaydını nerde yaptırdın.? Cihazın ROOT'lumu.?
İmei kaydı yapıldı mı hatırlamıyorum aslında ama bakınca kayıtlı gözüküyor ayrıca cihaz tek sim olmasına rağmen ikili gözüküyor, süpersu indirince rootsuz görünüyor ama samsungun bazı programları kökleme algılandı diyor tam anlayamadım bende