S7 S7EDGE Oreo TWRP Kurma Hilesi(NET ÇÖZÜM) + Root Ve DM VERİTY İşlemi

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
OREO da S7’ye ve s7 edge cihazıma TWRP kurulamıyor ?

Gerekli Dosyalar

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

TWRP HEROLTE S7 FLAT 3.2.1.1

TWRP HEROLTE2 S7 EDGE 3.2.1.1

Yapmanız gereken

AUTO REBOOTU ODİN OPTİONS SEÇENEĞİNDEN DEVRE DIŞI BIRAKIN

ODIN'de Otomatik Yeniden Başlatma özelliğini devre dışı bırakmayı deneyin

TWRP DOSYASINI AP SEÇENĞİNDE GÖSTERİN

Flaştan sonra, USB bağlantısını kesin, gücü kapatın TÜM TUŞLARA BASILI TUTARAK ve ARDINDAN hemen SES YÜKSELTME GÜÇ TUŞU VE ANA EKRAN TUŞU İLE TWRP RECOVERYE GİRMEYE BAŞLAYIN (Telefonun önyüklemesine izin vermeyin)

TWRP İŞLEMİNDEN SONRA

ROOT İŞLEMİ VE DAHİLİ DEPOLAMAYI 0 ERİŞİLMEZ KONUMDAN YAZDIRILABİLİR OLARAK YENİDEN İZİN VERME YÖNTEMİ

TWRP İÇİNDEN DM VERİTY DOSYASINI FLASHLAYIN ARDINDAN FORMAT DATA SEÇENEĞİNE TIKLAYIN EKRANA YES DİYİN VE ONAYLAYIN FORMAT İŞLEMİNDEN SONRA CİHAZI YENİDEN TWRP MODUNDA BAŞLATIN MOUNTA TIKLAYIN VE İNTERNAL STORAGE IN SEÇİLEBİLİR OLDUĞUNU VE TAM KAPESİTE OLARAK GÖRÜNDÜĞÜNÜ GÖRECEKSİNİZ

Ardından twrp içinden cihazı rootlamak isterseniz super su yada linkte verdiğim magisk 16.4 son sürüm ile cihazınızı ROOTLAYABİLİRSİNİZ

hocam teşekkür ederim. size bi soru sormak istiyorum supersu ile magic arasında ne fark var? yıllardır supersu ya alışmış birisi olarak soruyorum sadece bu soruyu

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
s7 edge
cihazı rootladım ama s health çalışmıyor. build.prop a girip değeri 0 yapmaya çalıştım. Nette bunu yapınca çalışıyor diyorlardı. Bu seferde 0 yapınca kayıt olmuyor root managerda. Nasıl çalıştırabilirim?
Edit: Sorunu çözdüm. Benim durumumda olan arkadaşlar için yazayım. build.prop değerini Es Dosya Yöneticisiyle değiştirebildim ve kaydettim. S health sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:
Bu arada bende rootlamıştım ama twrp yükleyip costum rom atacaktım.Romu attım bir sıkıntı yok ama romu beğenmedim değişeyimdedim bu sefer twrp den yükleme yapınca kırmızı yazı ile "recv error on uevent" falan diye bir hata verdi.şuan ne orjinal rom yükleniyor ne de twrp den costum romu tam kurabiliyorum. orjinal OREO stock roma nasıl dönebilirim

Son düzenleme:

GodCho

</> GodCho®
Yönetici
Android Sürüm
Oreo
Bu arada bende rootlamıştım ama twrp yükleyip costum rom atacaktım.Romu attım bir sıkıntı yok ama romu beğenmedim değişeyimdedim bu sefer twrp den yükleme yapınca kırmızı yazı ile "recv error on uevent" falan diye bir hata verdi.şuan ne orjinal rom yükleniyor ne de twrp den costum romu tam kurabiliyorum. orjinal OREO stock roma nasıl dönebilirim
SamFrim ile oreo indirip odin ile kuracaksın forumda baya konusu var.

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
Verdiğiniz Magist linki tüm cihazlar için uygulanabilirmi?

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
s7 edge odin moda girmiyor

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
Baya girmiyor hocam, linklerle verdiklerinizi indiriyorum download moda almadan önce usb hata ayıklama ve oem kilidini açıyor download moda alıp twrp nin edge için olanını hero2lte olanını yüklüyorum odin de rwboot ve diğerinin tık ini kaldırarak yapıyorum bunları, sonra kabloyu çıkarıp tüm tuşlara basıyorum ekran kararınca tuşları bırakıp ses açma home ve açma kapama tuşlarına basıyorum s7 edge powered by android de kalıyor