Stock ROM S7 Flat S7 EDGE Oreo 8 HAZİRAN 2018

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+

samfirim yazılımı ile son sürüm oreo yu indirebilirisniz

TUR CSC KODLU OREO UAE BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ OLARAK DAĞITILMAKTA OLUP MULTİ ÇOKLU CSC BÖLGE KODUNA SAHİPTİR
CSC KODUNU TUR YAPABİLMEK İÇİN ŞUAN İÇİN ROOTLU BİR CİHAZ GEREKİR
UAE OLMASININ BİR SAKINCASI YOKTUR ALTINDA TUR CSC BARINDIRMAKTADIR
DİREK TUR CSC KODU İLE GÜNCELLEMEYİ OTA ÜZERİNDEN NOUGAT ÜZERİNE ALABİLİRSİNİZ

Samfrim İle Hızlı Firmware İndirmek

tarik55

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Yine mi TUR olmucak ya

tarik55

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Var mı TUR olan volteyi falan kullanan

plastikman

AndroidAtesi
Şube
Istanbul
Var mı TUR olan volteyi falan kullanan
Ben kullaniyorum.

---- Mesaja ek olarak ----

Samsung bu oreo ile s7 serisine turp - denilebilir artik.Satin s7 yi bir uste gecin diyor benim icin ki 15 yildir samsung kullanan bir kullanici olarak soyluyorum bunu.Ekleyecegim sc lerde sorun ilk btu romundan beri devam ediyor.
Fazla yazacak birsey yok.Birkac gun daha deneyip cihazi elden cikaracagim uzulerek.Ekli dosyayı görüntüle 1680Ekli dosyayı görüntüle 1681Ekli dosyayı görüntüle 1682

---- Mesaja ek olarak ----

Samsung bu oreo ile s7 serisine turp - denilebilir artik.Satin s7 yi bir uste gecin diyor benim icin ki 15 yildir samsung kullanan bir kullanici olarak soyluyorum bunu.Ekleyecegim sc lerde sorun ilk btu romundan beri devam ediyor.
Fazla yazacak birsey yok.Bir kac gun daha deneyip cihazi ya elden cikaracagim yada nougat surumlerinden birine donecegim.

Son düzenleme:

batur

AndroidAtesi
Şube
balıkesir
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S7 edge
nougat geri döndüm çok sıkıntılı s7 edge için çok kasıyor play storda birşey yüklerken indirme bekliyor yazıyor öyle takılı kalıyor oreoda gördüğüm tek fark açılışta hızlı biraz nougat yola devam :) not telefonum imel atılmış sonra orjinal imeile geri dönülmüştür belki sorun telefonnumda oreo yüklemek isteyen arkadaşlar olur belki yazdıklarımda etkilenmesin

kimbilir_01

AndroidAtesi
Şube
Türkiye
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge
nougat geri döndüm çok sıkıntılı s7 edge için çok kasıyor play storda birşey yüklerken indirme bekliyor yazıyor öyle takılı kalıyor oreoda gördüğüm tek fark açılışta hızlı biraz nougat yola devam :)not telefonum imel atılmış sonra orjinal imeile geri dönülmüştür belki sorun telefonnumda oreo yüklemek isteyen arkadaşlar olur belki yazdıklarımda etkilenmesin
Oreo dan nougat a nasıl döndünüz?

citroen200

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Samfire uygulaması haricinde bir indirme linki var mı?. Şu anda uygulamada sorun yaşıyorum. Ayrıca, telefonuma factory binary işleminden sonra Seri Numarası eklemedim. DM - Verity işlemi yapmam gerekecek mi ?