Çözüldü S7 edge orjinal imei ve tek sime dönemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkanyiiner

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
s7 edge
Öncelikle merhabalar. Forums bulunan tüm videoları ve konuları okudum fakat çözüm bulamadım. Cihazım G935F modeli olup tek simli. İmei kaydı yapılırken bunu çift sime çevirmişler yazılım olarak. Videodaki DRA9 combination firmware yükledim ve videodaki herşeyi aynen yaptım. Aynı uyarılar geldi cihazıma. Fakat yeniden başlatınca yine atılan imei ve çift sim olarak geliyor. Bir türlü orjinale dönemedim. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
öncelikle efs klasörü silip combinasyon yazılımı yüklediniz uyarı geldi ardından odinden stock rom yüklediniz ve orjinal imeiniz geri gelmedimi _?

furkanyiiner

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
s7 edge
öncelikle efs klasörü silip combinasyon yazılımı yüklediniz uyarı geldi ardından odinden stock rom yüklediniz ve orjinal imeiniz geri gelmedimi _?
Maalesef gelmedi. Yine atılan çift imei görünüyor. Soruyor çift sim modu tek sim olarak değiştirildi yeniden baslatin diye. Yapıyorum yine aynı çift sim. Ayarlardan da sim yöneticisine girince ayarlar donuyor

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
bu imkansız cihazınız sm-g935f değil mi orjinalinde fd duos çift sim değil siz imei attırdınız doğal olarak çift sim oldu ancak artık yeni sistem ile imei atılsada tek sim yöneticisi olarak atılıyor cihazda başka bir durum söz konusu fırsatınız var ise cihazı bana gönderin bakmak isterim yüzlerce cihaz döndürdüm bunu ilkkez sizden duyuyorum

furkanyiiner

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
s7 edge
bu imkansız cihazınız sm-g935f değil mi orjinalinde fd duos çift sim değil siz imei attırdınız doğal olarak çift sim oldu ancak artık yeni sistem ile imei atılsada tek sim yöneticisi olarak atılıyor cihazda başka bir durum söz konusu fırsatınız var ise cihazı bana gönderin bakmak isterim yüzlerce cihaz döndürdüm bunu ilkkez sizden duyuyorum
orjinal G935F. Kasasında da yazıyor. Download modta da öyle görünüyor. Ama bir türlü düzelmiyor. Iletişim numaranızı mesajla atsanız veya ben sizle numaramı paylaşsam çok iyi olur. Halledebilirseniz minnettar kalırım

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
mesaj kutunuza bakınız

aliarda

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
s7
esf sıldım combinasyon yazılımı yuledım tekrardan yazılım attım ama telefon yazılım yukluyor ama acılırken mavi ekran gelıyor kapanıp kapanıp acılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...