YARDIM S7 edge oreo imei

Ysf.11y13

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Arkadaşlar merhabe foruma yeni kaydoldum yardım almak için sorum şu ben telefonu( S7 edge) yurt dışından aldım oreo ya güncelleyince imei kayıtlı gözükmesine rağmen hattı okumuyor oreo için imei geldi mi türkiyeye veya sorunumun çözümü nedir teşekkürler şimdiden.

Murad Ali

Turkisch Hackers Team
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note8
Arkadaşlar merhabe foruma yeni kaydoldum yardım almak için sorum şu ben telefonu( S7 edge) yurt dışından aldım oreo ya güncelleyince imei kayıtlı gözükmesine rağmen hattı okumuyor oreo için imei geldi mi türkiyeye veya sorunumun çözümü nedir teşekkürler şimdiden.
IMEI Kaydını nerde yaptırdın.? Cihazın ROOT'lumu.?

Ysf.11y13

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
IMEI Kaydını nerde yaptırdın.? Cihazın ROOT'lumu.?
Hocam aynı anda iki başlıktan konuşuyoruz galiba :) şöyle açıklıyayım imei aldığım yerde atılmıştı telefon ıraktan geldi pasaport kaydı vardı ama ben ilk alınca 7 ye güncelledim imei gitti sonra türkiyeye 7 imeisi gelince düzelttiler sözfe ama bir baktım telefon çift haylı gözüküyor bir türlü düzelmedi sonra 8 e güncelledim yine gitti imei

Murad Ali

Turkisch Hackers Team
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note8
Hocam aynı anda iki başlıktan konuşuyoruz galiba :) şöyle açıklıyayım imei aldığım yerde atılmıştı telefon ıraktan geldi pasaport kaydı vardı ama ben ilk alınca 7 ye güncelledim imei gitti sonra türkiyeye 7 imeisi gelince düzelttiler sözfe ama bir baktım telefon çift haylı gözüküyor bir türlü düzelmedi sonra 8 e güncelledim yine gitti imei
Anladım cihazın rootlu ve daha önce IMEI atılmış eh şimdide v8 bekleyeceksin o zaman :)

Ysf.11y13

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Anladım cihazın rootlu ve daha önce IMEI atılmış eh şimdide v8 bekleyeceksin o zaman :)
V8 ne oluyor tam olarak biraz cahilim bu konularda

Murad Ali

Turkisch Hackers Team
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note8