Çözüldü S7 Edge imei

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

r.zoro

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
yurtdışından gelen s7 edge telefonumun kapanmasına az kaldığı için dün telefoncuda imei attırmak istedim. Adam önce atarız dedi sonra bu u3 sürümü olmuyor dedi telefonu geri verdiğinde bazı hatalar almaya başladım. Root lama hakkında filan pek bilgim yok ama telefon rootlanmış sanırım, telefonun knox u 1 olmuş. Samsung pass, samsung healt gibi uygulamaları çalışmıyor.
Bu telefona imei atılamaz mı şimdi, çöp mü oldu yani, yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
yurtdışından gelen s7 edge telefonumun kapanmasına az kaldığı için dün telefoncuda imei attırmak istedim. Adam önce atarız dedi sonra bu u3 sürümü olmuyor dedi telefonu geri verdiğinde bazı hatalar almaya başladım. Root lama hakkında filan pek bilgim yok ama telefon rootlanmış sanırım, telefonun knox u 1 olmuş. Samsung pass, samsung healt gibi uygulamaları çalışmıyor.
Bu telefona imei atılamaz mı şimdi, çöp mü oldu yani, yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Knox 0x1 olduysa rootlamış yada IMEI yüklemek için zorlamış çözüm değil ama fabrika ayarlarına dön bakalım düzelecek mi daha net ortaya çıkar.?

r.zoro

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Knox 0x1 olduysa rootlamış yada IMEI yüklemek için zorlamış çözüm değil ama fabrika ayarlarına dön bakalım düzelecek mi daha net ortaya çıkar.?
Onu denedim ama olmadı hocam. Üstüne güncel stock rom kurdum aynısı

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
Son düzenleme:

r.zoro

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
IMEI duruyormu.?

---- Mesaja ek olarak ----

Tabii IMEI kopyalanmadıysa
imei duruyor hocam, telefon şuan çalışıyor daha kapanmamıştı imei bugün yarın kapanır ama süresi dolmak üzere.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
imei duruyor hocam, telefon şuan çalışıyor daha kapanmamıştı imei bugün yarın kapanır ama süresi dolmak üzere.
Cihaz çalışıyorsa BTK dan IMEI kontrolu yap eğer IMEI yurtdışı görünüyorsa kayıt yaptır rootla geri kazanmak uzun iş daha masraflı her telefoncuyada güvenme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...