Custom Rom S7 Edge için LineageOS 16.0 yapımı 18 12.05.2019.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,362
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note

Hero2lte için LineageOS 16.0

Kod:
/ *
* Garantiniz şimdi geçersiz.
*
* Tuğladan, ölü SD kartlardan sorumlu değilim,
* termonükleer savaş veya alarm uygulaması başarısız olduğu için kovulursunuz. Lütfen
* Bu ROM’da bulunan özellikler hakkında endişeleriniz varsa, biraz araştırma yapın
* yanıp sönmeden önce! Bu değişiklikleri yapmayı seçtiniz ve eğer
* Cihazını mahvettiğim için parmağımı bana doğrultuyorsun, sana güleceğim.
* /

Çalışmak:
- Wifi
- Ses
- mali sürücüler
- USB bağlantısı
- Video Oynatma
- Parmak İzi Sensörü
- Ril (Mobil veri, aramalar, sms ve sayfalar)
- Sensörler
- Düğmeler ve arka aydınlatmaları
- Bluetooth
- Wifi HotSpot
- MTP
- 2D ve 3D gpu hızlandırma
- HW kodlama / kod çözme
- Cihaz kapalıyken şarj etme
- GPS
- Kamera
- HWcomposer (HWC)

Çalışmıyor
-

LineageOS özelliklerinin çoğunun henüz tamamlanmadığını not edin, bu bir cihaz hatası değildir ve lütfen bunları bildirmeyin.
Bu rom dizisindeki Eğer bilinen sorunlar veya uygun olmayan hata raporları için hata raporları sonrası yok da Moderatörlüğe rapor edilecektir olarak
a) Logcat
b) proc / last_kmsg (veya proc / kmsg)
c) veri / mezar taşları
d) dmesg

Ayrıca yok hiçbir koşulda size substratumu temalar veya desteklenmeyen magisk modüllerini kullanıyorsanız hata raporları sonrası ya da herhangi bir sistem değişiklikleri gerçekleştirdikten

sağ kendisi bundan önce sisteme önyükleme için dont denemek rom yükledikten sonra GAPPS yükleyin

İndirme:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

MD5: 6b1633c94f32bc7ab39586353b08bad1

Bunu boş zamanlarımda yapıyorum, bu yüzden bir sonraki kullanılabilir yapıdaki bilinen hatayı düzelttiğimi fark ettiğinizde bunu aklımda tutuyorum, Şu anda bu konuda tek başıma çalışıyorum ve sadece kaynağı kopyalayıp kendi iddiaları olarak gören o kangerlerden biri değilim.