S7 EDGE FD STOCK ROMA DÖNME SORUNU

bilenmetehan

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Telefonumu Kırgızistan'dan aldım , telefonumda şu an custom rom yüklü. Şarj tüketme sorunundan dolayı stock roma dönmeye çalışıyorum.Sizlerle tüm ekleri paylaşıyorum. Odin'in en güncel haliyle orjinal sammobile'den indirdiğim romu yüklemeye çalışırken hata alıyorum. Telefonun boottaki adı ve orjinal adı arasında uyumsuzluklar var. Bu sorunu nasıl çözebilirim.Odin'de aldığım hata secure check fail PIT.Daha detaylı anlatmamı isterseniz lütfen ona göre sorular sorun hepsini yanıtlamaya çalışayım...

---- Mesaja ek olarak ----

Şimdi aldığım hata tam olarak , SV.REV. CHECK FAİL (BOOTLOADER) DEVİCE: 4 BINARY:2
Hatta download ekranında bile product name : SM-G935F ÇIKIYOR.TELEFONUMUN ORJİNAL HALİ , KUTUSUNDA SM-G935FD yazıyor.Hatayı da açık ve net görüyorsunuz...

Şimdi aldığım hata tam olarak , SV.REV. CHECK FAİL (BOOTLOADER) DEVİCE: 4 BINARY:2
Hatta download ekranında bile product name : SM-G935F ÇIKIYOR.TELEFONUMUN ORJİNAL HALİ , KUTUSUNDA SM-G935FD yazıyor.Hatayı da açık ve net görüyorsunuz...

Bu linkten odindeki yükleme hatasını izleyebilirsiniz.Bilgisayarımdan , yükleme ekranını çektim.
https://vimeo.com/user102654929/review/358607296/b93e2b5c78

Ekli dosyalar

Son düzenleme: