VİDEO S7 Edge DRA9 DRAG Factory Binary İmei Onarım Orjinal Imei Dönme ve DRAG Boot İşlemi

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,392
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
@uluturk, bayagı bir yol katetmişiniz ama uygulamalara girip android sistemi ve sistemui uygulamalarında veri silip restart yapmayı denememişsiniz :);)

uluturk

Back-End Developer
Super Admin
Reaksiyon puanı
99
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
@uluturk, bayagı bir yol katetmişiniz ama uygulamalara girip android sistemi ve sistemui uygulamalarında veri silip restart yapmayı denememişsiniz :);)
evet hocam benim açımdan müthiş bir yol kat ettim diyebilirim bu cihaz benim son zamanlardaki en büyük sınavım oldu gibi :) hocam dediğinizi yapmam imkansız biraz neden derseniz hiç bir şekilde hiç bir yere girilmiyor sürekli bir uygulama duruyor.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,392
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
@uluturk, peki twrp güncel sürümü yüklümü?

soganlik

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
Merhaba hocam, bilgi paylaşımlarınızı başıma gelen can sıkıcı durum sayesinde öğrendim ve takdire şayan paylaşımlar sizi candan tebrik ediyorum.

Benimde ufak bir sorunum var ve yardımcı olabileceğinizi umut ediyorum, sorunum cihaza custom rom yüklerken imei kaybına uğradı cihaz odin ile "COMBINATION_FA60_G935FXXU4ASA2" factory binary çalıştırıp imei repair işlemi yaptım sizin video paylaşımınızdan yararlanarak. Stock romumuda "G935FXXS4ESCB_G935FOJV4ESAH_TUR" başarılı bir şekilde kurdum fakat android yüklenirken no command diyor ve andoid yapılandırması sırasında hata veriyor. twrp kurup başka bir u4 custom rom yüklemeyi denedim fakat ondada andoid yapılandırıldıktan sonra sist arayüzü ayarlar arayüzü ui arayüzü vs. duruyor cihaz açılmıyor. Superman Rom denedim cihaz başarılı bir şekilde açıldı fakat imei yine uçtu gitti. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Cihaz Bilgilerim:

BOOTLOADER SÜRÜMÜ : G935FXXS4ESCB

PDA SÜRÜMÜ : G935FXXU2ERG2

SCS SÜRÜMÜ : G935FOXA2EREM

EN SON FİRMWARE: G935FXXS4ESC1/G935FOXA4ERKF/G935FXXU4ESAE

Not: Bilgiler Phone info Samsung programı ile alınmıştır.

BU DOSYA İNTERNETTEN ÇOK YAVAŞ İNİYOR. HIZLI BİR BAĞLANTIDAN PAYLAŞMA İMKANIN VAR MI.