YARDIM S7 Edge BlackPearl Note 8 Port Rom

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 EDGE
Arkadaşlar BlackPearl Note 8 Port v1.0 romu kullanıyorum moro kernel v4.1 yüklediğimde telefonu açıyorum bir kaç dakika kullanıyorum telefon donuyor ve kendini yeniden başlatıyor ekranı kitleyip bırakıyorum bir kaç dakika sonra kendini yeniden başlatıyor bunun haricinde parmak izi tarayıcısını ben pin kullanıyorum telefonu yeniden başlattıktan sonra pini doğru girmeme rağmen yanlış diyor ve daha ilk denememde yanlış girdiğim için 30 sn. bekleme süresi çıkıyor karşıma şuan moro kernel v4.1 yüklü değil hiç bir sıkıntı yok ama BlackPearl romun stock kerneli çok kötü telefon aşırı yavaş pil kullanımıda sanki biraz daha fazla gibi ısınmada oluyor daha önceden moro kernel v4.1 ile sıkıntısız kullanıyordum romu kurmadan twrp den format data ve wipe kısmından temizliyorum ayrıca romun aroma installer kısmında da full wipeyi işaretliyorum temiz düzgün kurulum yapıyorum twrp den yüklediğim çoğu şeyden sonra '' e: recv error on uevent '' hatasını alıyorum ama telefon açılıyor bir sıkıntı olmuyor BlackPearl romunu daha önceden yüklerkende aynı hatayı veriyordu ama sıkıntı yoktu moro kernel v4.1 yüklüyken de bu hatayı veriyordu ama sıkıntı olmuyordu BlackPearl v5.5 romu da yükledim onada moro kernel v.4.1 yüklemeden önce gayet iyiydi sıkıntı yoktu moro kernel v4.1 yükledikten sonra onda da aynı şekilde donup kalıyor yeniden başlatıyor veya ekranı kitledikten sonra kendini yeniden başlatıyor yardımcı olabilirmisiniz

Bende S7 cihazımda Blackpearl note8 port v.1,5 kullanıyorum. Bir üst versiyonunu yani. Aynı hata kurulum sonrası bende de çıkıyor ama çalışıyor. Blackpearl kernel ile daha stabil çalışıyor. Moro kernel 4.4.1 veta 4.5 kullan sorun yaşamazsın. Ama o kurulumdaki hata ile ilgili hiçbir bilgim yok. 1,5 versiyonuna bir geç derim ben burada paylaşmıştım.

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 EDGE
Bende S7 cihazımda Blackpearl note8 port v.1,5 kullanıyorum. Bir üst versiyonunu yani. Aynı hata kurulum sonrası bende de çıkıyor ama çalışıyor. Blackpearl kernel ile daha stabil çalışıyor. Moro kernel 4.4.1 veta 4.5 kullan sorun yaşamazsın. Ama o kurulumdaki hata ile ilgili hiçbir bilgim yok. 1,5 versiyonuna bir geç derim ben burada paylaşmıştım.
V1.0 kurdum tekrardan moro kernel 4.6 kullanıyorum şuan bir sıkıntı yok gayet iyi