YARDIM S7 edge android sürüm düşürme (odin 3.13.1)

deccalmecci

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Arkadaşlar s7 edge telefonum G935FXXU3ERKH yapım numaralı 01.12.2018 android güvenlik yamalı sürüme yani android 8.0 a yükseldi.Ben bu sürümü düşürmek istiyorum. Odin in 3.13.1 sürümünü kurdum. Sammobile den uygun sürümde rom ları indirdim fakat sadece G935FXXS3ERI1 yapım numarasındaki 01.09.2018 android güvenlik yamalı android 8.0 sürümü kurmaya izin veriyor daha geriye dönemiyorum. İsterimki android 7.0 a falan döneyim. Araştırdığım kadarıyla bu mümkün görünmüyor. Yada ben yapamadım. Sizden ricam en azından android 8.0 dahi olsa güvenlik yaması eylül sürümünün altına düşmek. 01.08.2018 güvenlik yamalı bir sürüme dahi düşsem yetecek bana. ama 01.09.2018 den aşağı çekemiyorum telefonu. Keşke olsada ilk android 8.0 sürümlerinden birine dönebilsem. Bilen herkezden yardımcı olmalarını rica ediyorum. Odin eylül yamasının altını kurmaya çalıştığımda fail hatası veriyor. Telefonumu rootlamakta istemiyorum. Şimdiden herkeze teşekkürler

---- Mesaja ek olarak ----

Arkadaşlar yokmu yardımcı olacak

Son düzenleme:

Titan Rain

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge
kesinlikle imkansiz ancak root ile custom atarsin

majestik

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
s7 edge
Birisi şu twrp ile custom rom nasil atilir bi anlativersin hayrina ,csc bae , tum aciklamalarda sanki bizler profesyonelmis gibi anlatiliyor ,kardeşim acemiler icin bi kişi Allah rizasi icin adim adım anlatabilirmi ,şu oreo illetinden kurtulalim ,root flan atacam şarji somuruyor bu illet

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
youtube kanalıma abone olmadınız mı orada tüm anlatımlar mevcut cihaz modeline göre forum içindeki başlıklarda konular anlatımlar dosyalarda mevcut

osmanhasimcan

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S7 Edge
youtube kanalıma abone olmadınız mı orada tüm anlatımlar mevcut cihaz modeline göre forum içindeki başlıklarda konular anlatımlar dosyalarda mevcut
hasan hocam ilerleyen süreçte offical olarak U3 cihazları U2 ye düşüremezmiyiz ihtimal hiç mi yoktur yani bi çare bulunabilirmi? U3 şarj berbat hani garanti olmasa custom romlara döneceğim yapamıyorum