S6Edge+ Ağda kayitli degil sorunu

locked1903

AndroidAtesi
Şube
Adana
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung S6 Edge Plus
Durumumu direkt açıklayıp yardimlarinizi bekliyorum.Daha dun gidip telefoncudan S6 edge plus (Sm-G928f) Model cihazi aldim.Eve geldim, telefonda rusya romu yüklüydü ve sürekli samsung pay denen lanet uygulama asagidan cikiyordu. Ben de root atip bu sistem uygulamasini kaldirmak istedim. Root attim guzelce bunu kaldirdim. Sonrasinda ise samsung health vb gibi sistem uygulamarini kullanmadigim icin kaldirmak istedim. En son samsung music uygulamasini kaldirdim ve yeniden baslattim ama telefon samsung yazisinda takili kaldi. Sonrasinda ben de sammobile sitesinden Hollanda romunu kurdum. Telefon açıldı imei duruyor imei sorgulatiyorum kayitli diyor sim kartimi goruyor icindeki rehberi okuyor internet ayarlari kisminda Avea internet veya turk telekom internet olarak gosteriyor ancak ağa kaydetmek istedigimde ağda kayitli degil hatasi aliyorum.Bunun bir çözümü var midir varsa ben yapamasam bile telefoncular yapabilir mi?Moralim cok bozuldu didinip calisip aldigim telefon ki ogrenciyim ikinci el aldim :/ bir anda boyle oldu yardimlarinizi bekliyorum

sedatcizre

AndroidAtesi
Şube
Şırnak
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
note 5
imei sertifikası silinmiş bi cep telefoncu ya gösterirseniz yaparlar