YANITLANDI S6 G920L modeli

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 EDGE - S6 - S3
Merhaba arkadaşlar elimde başlıkta da belirtmiş olduğum gibi S6 nın G920L modeli var bu modelin Avrupa daki G920F modelle bir farkını göremedim sorum şu bu telefona odinden G920F romu atmaya çalıştığımda fail veriyor ve telefonun download modunda şöyle bir hata yazıyor secure check fail (pit) ancak custom recoveryden G920f için çıkarılmış tüm romları kurabiliyorum hatasız kullanabiliyorum G920L nin stock romunda türkçe dil desteği olmadığı için G920F romu kurmak istiyorum kurma şansım var mı yada nasıl kurarım?

GodCho

</> GodCho®
Yönetici
Android Sürüm
Oreo
Bu hatanın nedeni indirdiğin yazılım cihazın ile uyumsuz doğal olarak hata veriyor.

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 EDGE - S6 - S3
Bu hatanın nedeni indirdiğin yazılım cihazın ile uyumsuz doğal olarak hata veriyor.
Şöyle düşündüm bende mesela s5 de vs donanımı aynı olan modellerin birbiri ile yazılımları uyuşuyor ya birde recoveryden g920f için çıkarılan romları kurmak kafamı karıştırdı

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
odinden kurma ihtimaliniz yok pit re partition dosyası deneyerek flashlamayı deneyin ama imei kaybetme olasılığınız var

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 EDGE - S6 - S3
odinden kurma ihtimaliniz yok pit re partition dosyası deneyerek flashlamayı deneyin ama imei kaybetme olasılığınız var
pit dosyası ile denedim aynı hatayı verdi cihaz ha bu arada cihazın download modu ingilizce değil G920L yazıyor ve ya korece ya çince tam anlayamadım

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
custom rom ile devam etmeniz en sağlıklısı stock rom kurmanızın bir manası inanın yok