Root Sonrası DRK Hatasını Giderme

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Note 8 S8 S8+ S7 S7 EDGE Cihazlar içindir.TWRP Recovery flashlama işleminden sonra data yanı ınternal storage a yazma yetkısı kaybolmakta ve drk key hatası oluşmaktadır bu normal bırserydır ancak yuklu romunuzu (stock) boot edebılmek için bu dosyayı flashlayıp ardından wıpe data yapmanız gerekmektedır.

Yenıden rom kurabılmek ıcın ıse yıne bu dosyayı flashlamanız ve wıpe yapmanız gereklidir

NO VERTY 2017 6.0  SON SÜRÜM

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

polatuslu

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Yazma yetkisi vermeyen telefona nasıl yazacaksın bunu? twrpden sonra cihaz açılmıyorki üstüne atalım cihazın. reboot yaparsak on defa yeniden başlayıp duruyor odinde reboot iptal olmasına rağmen.

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Twrpden sonra açılmayan cihazı ilk defa sizden duyuyorum yazma yetkisi zaten drk hatası giderildiginde oluşuyor ya siz anlatamadınız yada ben demek istediğinizi anlayamadim yanlış birşeyler olduğu ortada daha açik yazin

36cengiz

Süper Moderatör
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S8plus Note8 FD
Yazma yetkisi vermeyen telefona nasıl yazacaksın bunu? twrpden sonra cihaz açılmıyorki üstüne atalım cihazın. reboot yaparsak on defa yeniden başlayıp duruyor odinde reboot iptal olmasına rağmen.
problemi cözebildinmi ? aynisi benim basimada geldi

deniz.06

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 Edge
Yeniden rom derken stock rom için de geçerli mi ?