Önemli [ROOT][SNAPDRAGON] SamFAIL for Galaxy Note8[V2]

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
SNAPDRAGON İşlemcili NOTE 8 CİHAZLAR İÇİN ROOT YÖNTEMİ

SamFAIL!

Root for the USA Snapdragon Samsung Galaxy Note 8! (N950U,N950U1,N950W)

GEREKENLER

Prerequisites:

- SamFAIL Note 8 Pre-Rooted System.tar/PIT File Zip

- SamFAIL Note 8 PART 2 Firmware Zip

- Comsey ODIN and Normal ODIN
Well your Note 8 of course, Need to be by a PC and ready to use Download Mode!

OEM KILIDI VE USB HATA AYIKLA AKTIF EDILMELIDIR
PRENS COSMY ODIN ARACILIGI ILE GEREKLI DOSYALAR FLASHLANMALIDIR

1) SamFAIL Not 8 Önceden Köklendirilmiş System.tar ve PIT Dosyalarını bilgisayarınıza açın.

2) Comsey ODIN hazır ve hazır olsun.

Note 8'i İndirme Moduna download moduna alın ve PC'ye bağlanın 3) AP yuvasında Önceden Geliştirilmiş system.tar öğesini yerleştirin
4) Şimdi PIT sekmesine gidin (Uyarı kutusundaki Tamam veya kapat'ı tıklayın) ve simgesine tıklayın ve indirdiğiniz PIT dosyasına gidin ve seçin.

5) OPTIONS sekmesinde, aşağıdakileri seçersiniz: Otomatik Yeniden başlat, F. Sıfırla Zamanı, NAND ERASE ALL ve Re-Partition.
6) Yerinde her şeye sahip olduğunuzda ve doğru seçenekler seçildikten sonra START düğmesine basın.
7) ODIN flaşın sonunda FAIL diyecek ve telefon "Unknow Hata" diyerek yükleme moduna yeniden başlayacaktır. Ancak endişelenmeyin, sistem hala yazılmış olmalıdır!

8) Telefonu Download (İndirme) moduna geri getirmeniz gerekecektir (Hold Power, VOL- ve bixby birlikte ve telefon indirme modunda yeniden başlatılacak ve sizi acil durum modunda oldugunu söyleyecektir. BU NORMAL'dir.) Ve sonra Bölüm 2 Talimatlarına gidin !

talımatlar bölüm 2

1) SamFAIL Not 8 Bölüm 2 Firmware Zip dosyasını PC'nize indirin ve çıkartın
2) Comsey ODIN'de Sıfırla'yı tıklayın veya kapatın ve yeniden açın, böylece tamamen silinir
3) Şimdi bellenimi seçin. BL BL'de, AP AP'de, CP CP'de, dont basın başlangıçta!
4) Şimdi, bu sefer bir çukur dosyası seçmiyoruz AYRICA, Otomatik Yeniden başlatma ve F. Sıfırlama Süresini seçmeliyiz. TÜM NAND SİLMEYİNİZ VEYA BAŞLADI OLACAKTIR.
5) Yerine bölmeleri yerleştirdikten ve doğru seçenekler seçildikten sonra Start! Düğmesine basınız.

Telefon açıldıktan sonra aygıtınızı normal şekilde ayarlayın ve SuperSU uygulamasına geçin. SU İkili'yi güncellemenizi isteyebilir. Normal yöntemi seçin ve bir şey yapmasına izin verin. Talimatları uygulayın ve ardından SU güncellemede Başarılı olduğunu söylemelisin ve yeniden başlatmanız gerekiyor (Birkaç kez yapmanız gerekebilir, bunun 2 ya da 3 kez iyi olduğuna inanıyorum) SamFAIL ROOT'UN KAZANIN!

HATALAR !:

- Ekran bazen engellenecek. Ekranı kapatıp tekrar açarak düzeltin. Fabrika önyükleme dosyalarından kaynaklanır. [/font]
- Bixby Ev çökme olasılığı.
- SuperSU bunu birkaç kez güncellemenizi isteyebilir.

İNDİRİMLER:

Ana Dosyalar:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

SamFailv1 = Önyükleyici Revizyon 1 (u1)

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

SamFailv2 = Önyükleyici Gözden Geçirme 2 (u2 / s2) UYARI SADECE Rev2 Yazılımında IF KULLANIMI. Rev1'e geri dönüp gidemezsiniz!

Son düzenleme:

darksmoke

AndroidAtesi
root yapacaktım ama mac de nasıl yapacağım bu işlemi odini çalıştırdım ama telefon odini görmüyor sebebi nedir bilemedim driverla mı alakalı acaba sorun nedir
ayrıca bu root yapmanın daha kolay yöntemi yok mu acaba valla pişman oldum yurtdışı cihaz aldığım için sinirlerim bozuldu :)

darksmoke

AndroidAtesi
Yok mu cevap?

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
şimdi gördüm mesajınızı usb hata ayıklamayı actınız mı ?

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
MAC İÇİN ODİN VERSİYONU JDOINI DENEYİN https://androidatesi.com/konu-odin-for-mac-osx-jdoin3-1195.html

darksmoke

AndroidAtesi
Açık evet onda sorun yok
[hr]
Keşke bu işlemi de bir video ile yapsanız note 8 snapdragon bir cihazda süper olurdu bu oem kilit illeti yüzünden bezdim valla :)

darksmoke

AndroidAtesi
şimdi denedim bu program eski bir sürüm sanırım hiçbir işlem yapmıyor ilerlemiyor daha doğrusu ne yaptıysam acaba yeni bir sürüm mevcutmudur?

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
jdoın 2018 versiyon güncel olanı işlem yapamadınızmı

darksmoke

AndroidAtesi
Has_anDroid' Alıntı:
jdoın 2018 versiyon güncel olanı işlem yapamadınızmı
maalesef windows bilgisayar buldum bu işlemi orda denicem şimdi umarım sorunsuz halledebilirim çok karmaşık ama bir durum olursa size özelden danışabilirmiyim acaba hasan bey ?

darksmoke

AndroidAtesi
maalesef ne yaptıysam olmadı sürekli sorun verdi ilk bölümü geçiyorum sonraki ap bl cp yi yüklediğimde sürekli hata verdi ne yaptıysam olmadı bunu bi deneyip bizimle paylaşırsanız çok sevinirim şimdi baştan yazılım indirim sıfırdan kurulum yapacağım çok siniri bozucu bir durum maalesef