YANITLANDI Root lu S7 edge pubg oynamak

reytan

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
17
Telefona magisk ile root yaptım fakat pubg oynayamıyorum hata veriyor. Magisk gizle yaptım oldu fakat oyuna en ufak güncelleme gelince tekrar aynı oluyor.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
73
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Magiskin 18. Surumunden sonra bu tür geri bildirimler çok alıyoruz bu android ile alakali bir durum magisk 17 daha stabil magisk 17 denemenizi tavsiye ederim.

shrazy

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
24
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S7
Bende en son sürüm magisk var ve pubg yi hic gizlemedim simdiye kadar ve hicbir sorun vermiyor? Magisk le alakasi yok bence

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
73
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Bende en son sürüm magisk var ve pubg yi hic gizlemedim simdiye kadar ve hicbir sorun vermiyor? Magisk le alakasi yok bence
İstisnalar olabilir. Bir konu hakkında detaylı bilginiz yoksa yorum yapmak insanları yanlış yönlendirir detaylı bilginiz yoksa yorum yapmamak en mantiklisidir. Bizler mobil dahil olmak üzere yazilim sektörünün her dalında iç içeyiz işimiz gereği. Buradaki yardım amaçlı verdiğimiz cevaplar kulaktan dolma bilinçsiz bilgiler değil, bir çok platformda bizlerden yardım almak için bize yapılan geri bildirimlerin vermiş olduğu bilgi birikimidir. Sözün özüde şudur yardım için buradayaz yanlış yönlendirme için değil.