Custom Rom Rom_Norma_Emasry266 S9 / S9 + V6 (02-03-2019)

mpasaaksoy

AndroidAtesi

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Galaxy S7 / S7E için Norma_Emasry266 S9 / S9 + ROM'a hoş geldiniz
Temel Özellikler

- tam port S9 + G9500 (Çin Tabanı)
- Kararlı ve Daha Hızlı
- Köklü / Deodexed / Zipaligned / Busybox / Deknoxed
- Moro çekirdek, init.d ve pil çimdik
- Çoklu Dil ve indirilebilir klavye dilleri

Temel Özellikler: -

POSTLAMA KURALLARI: Yorum yapmadan önce her şeyi OKUYUNUZ, Ve özellikle kurulum adımları, rom uzun zamandan beri tamamen test edildi, bu yüzden eğer önyükleme ya da sim gibi önemli bir sorunla karşılaşmazsanız, talimatları kaçırdınız, bu proje ile ilgili olmayan mesajlar olacak. yoksayıldı (Yapıcı eleştiri memnuniyetle karşılandı). Ancak yeni bir hatayla karşılaşırsanız, "hey bug here" deyince daha fazla bilgi verin ve bir LOGCAT, logcats olmadan hata raporları büyük olasılıkla göz ardı edilir.

V6’daki yenilikler
V6 changelog:
- ESA3 Base
- Ocak 2019 güvenlik yaması
☆ Eklenmiş ve bu turta uygulamalarını güncelledi
Techdev18'e özel teşekkürler ve ona en iyisini diliyoruz:

- Bulucu (sabit ayarlar)
- incallui
- corsicanu sayesinde SBrowser
- Akıllı Hatırlatıcı
- Hikaye Editörü
- ses assistant

☆ Ayrıca eklendi
- ARCore en son
- AR etiketli Gcam modlu
☆ Ayrıca
zil sesleri eklendi S10

moro kernel link

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

indirme bağlantısını V6

---- Mesaja ek olarak ----

hyper rom kullanıyordum ve memnundum. 1 haftadır bu romu kullanıyorum. şimdiye kadar her romu denedim. Sac23 ve hyper rom iyi ama kurulumları biraz zor ve zahmetli. Bu rom ise hem çok çabuk kuruluyor ve hata vermiyor. çok memnunum ve değiştirmeyi düşünmüyorum. Sadece biraz ilaveler yapılabilir. S9 plus kamera , Tam ekran çağrı gibi.

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge

Galaxy S7 / S7E için Norma_Emasry266 S9 / S9 + ROM'a hoş geldiniz
Temel Özellikler

- tam port S9 + G9500 (Çin Tabanı)
- Kararlı ve Daha Hızlı
- Köklü / Deodexed / Zipaligned / Busybox / Deknoxed
- Moro çekirdek, init.d ve pil çimdik
- Çoklu Dil ve indirilebilir klavye dilleri

Temel Özellikler: -

POSTLAMA KURALLARI: Yorum yapmadan önce her şeyi OKUYUNUZ, Ve özellikle kurulum adımları, rom uzun zamandan beri tamamen test edildi, bu yüzden eğer önyükleme ya da sim gibi önemli bir sorunla karşılaşmazsanız, talimatları kaçırdınız, bu proje ile ilgili olmayan mesajlar olacak. yoksayıldı (Yapıcı eleştiri memnuniyetle karşılandı). Ancak yeni bir hatayla karşılaşırsanız, "hey bug here" deyince daha fazla bilgi verin ve bir LOGCAT, logcats olmadan hata raporları büyük olasılıkla göz ardı edilir.

V6’daki yenilikler
V6 changelog:
- ESA3 Base
- Ocak 2019 güvenlik yaması
☆ Eklenmiş ve bu turta uygulamalarını güncelledi
Techdev18'e özel teşekkürler ve ona en iyisini diliyoruz:

- Bulucu (sabit ayarlar)
- incallui
- corsicanu sayesinde SBrowser
- Akıllı Hatırlatıcı
- Hikaye Editörü
- ses assistant

☆ Ayrıca eklendi
- ARCore en son
- AR etiketli Gcam modlu
☆ Ayrıca
zil sesleri eklendi S10

moro kernel link

indirme bağlantısını V6

---- Mesaja ek olarak ----

hyper rom kullanıyordum ve memnundum. 1 haftadır bu romu kullanıyorum. şimdiye kadar her romu denedim. Sac23 ve hyper rom iyi ama kurulumları biraz zor ve zahmetli. Bu rom ise hem çok çabuk kuruluyor ve hata vermiyor. çok memnunum ve değiştirmeyi düşünmüyorum. Sadece biraz ilaveler yapılabilir. S9 plus kamera , Tam ekran çağrı gibi.
keşke başka bir site olsa ,bu mega indirme de sıkıntı çıkarıyor çoğu zaman..

Dn@

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8
Ücretsiz üye olarak indirme yapabilirsiniz veya formumuzda mega sınırsız indirme yönetimini aratarak deneye bilirsiniz

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Ücretsiz üye olarak indirme yapabilirsiniz veya formumuzda mega sınırsız indirme yönetimini aratarak deneye bilirsiniz
o yöntemleri de deniyorum ama bu sefer indirmiyor , bir yerde sıkıntı var ama nerede çözemedim..:)

Dn@

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Ben üyeyim hocam 3 4 gb rahat indiriyorum sorun yok yani sıkıntı var herhalde sizinkinde :)
evet ,bende ...daha önce indiriyordu...kota aşımından yapıyor muhtemelen...yapacak bir şey yok.. filehost ta yüklenirse ancak öyle indirebilirim....orada da yok...:)

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Arkadaşlar kota aşımı olursa modeminizi kapatıp açın farklı ip alınca yeniden başlatabiliyorsunuz. Eğer başarabilirsem akşama farklı linklere eklerim size.

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Arkadaşlar kota aşımı olursa modeminizi kapatıp açın farklı ip alınca yeniden başlatabiliyorsunuz. Eğer başarabilirsem akşama farklı linklere eklerim size.
çok makbule geçer hocam...şimdiden teşekkürler..

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
en sonunda indirebildim,modemi aç kapa yaparak,4 defa da...güzel rom...bir müddet bunda kalırım artık. :)