Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
hadesRom v6.0 Pie S8 / S8 + / Not8
Custom Rom - hadesROM'da Yaşadığınız Sorunlar.? Problems you had in hadesRom.?

Changelog:

• Rebased to N950FXXS5DSC6 - April release
  • Updated S8/S8+ files to G95*FXXU4DSCB - lastest March release
  • Fully integrated all previous mods and features
  • Updated included TWRPs to 3.3.0-0
  • Updated Samsung Music to latest available
  • Updated GoodLock apps to latest available
  • Updated & patched Samsung Internet (9.2.00.70)
  • Updated AdAway to v4.2.4
  • Updated Youtube Vanced to White/Black 14.10.53
  • Added DynamicLockscreen and WifiSecurity
  • Added emoji selection in Aroma Installer (Samsung, iOS, AOSP)
  • Added experimental CSC for US/Canada (ATT, BST, CCT, GCF, SPR, TMB, USC, VMU, VZW, XAA, XAS / BMC, BWA, CHR, ESK, FMC, GLW, KDO, MTB, RWC, SPC, TLS, VMC, VTR, XAC)
  • Fixed AppLock on night mode
Install instructions:
  • coming from previous versions of hadesRom, flash as normal zip, wipe only cache/dalvik from TWRP.
  • coming from any other rom - check first post install instructions.
Bugs:
  • none encountered

Değişiklikler:
  • N950FXXS5DSC6’ya yeniden başladı - Nisan sürümü
  • S8 / S8 + dosyaları G95 * FXXU4DSCB güncellendi - en son Mart sürümü
  • Önceki tüm modları ve özellikleri tamamen entegre
  • TWRP'ler 3.3.0-0'a güncellendi
  • Samsung Music en son sürümüne güncellendi
  • GoodLock uygulamaları en son sürümüne güncellendi
  • Güncellenmiş ve yamalı Samsung Internet (9.2.00.70)
  • AdAway, v4.2.4’e güncellendi
  • Güncellenmiş Youtube Beyaza / Siyaha Çıktı 14.10.53
  • DynamicLockscreen ve WifiSecurity eklendi
  • Aroma Yükleyicide emoji seçimi eklendi (Samsung, iOS, AOSP)
  • ABD / Kanada için deneysel CSC eklendi (ATT, BST, CCT, GCF, SPR, TMB, USC, VMU, VZW, XAA, XAS / BMC, BWA, CHR, ESK, FMC, GLW, KDO, MTB, RWC, SPC, TLS, VMC, VTR, XAC)
  • Gece modunda Sabit AppLock
Talimatları Yükle:
  • hadesRom'un önceki sürümlerinden gelen, normal zip olarak yanıp sönen, TWRP'den yalnızca önbellek / dalvik silin.
  • Başka bir rom'dan gelen ilk kurulum talimatlarını kontrol edin.
Hatalar:
  • hiçbiri ile karşılaşılmadık
Kişisel notlar:
  • Yanıp sönmeden önce her şeyi yedeklediğinizden emin olun; işler beklendiği gibi çalışmayabilir.
  • Eğer yanıp

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

sonra pim kilitlenirse

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

adresine gidin ve aşağıdakilerden birini deneyin:
    - cihazınızı kilitleyin ve sonra telefondan kilidini açmak için kullanacağınız bir pim ayarlayın - tüm kilit
    tiplerini, pimi, şifreyi sıfırlayın , pattern

Yukarıdaki yöntemle hala kilidini açamıyorsanız, önceki rom yedeklemesini geri yükleyin, samsung hesabından çıkın ve v6.0'ı tekrar açın.
  • Csc ile ilgili olarak - csc'yi başka bir ülkeye değiştirmek için temiz bir flaşa ihtiyacınız olabilir.
  • Dinamik Kilit Ekranı çökmesini görüyorsanız, sadece dili ingilizce olarak değiştirin, açın ve ardından önceki dilinize dönün.

Download:
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Hades v4 reupload kuran S8 kullanıcıları için fix dosyası paylaşacağım lakin bu fix dosyasından kimler yararlanabilir. Açıklayım
1.Rom kurulum esnasında global cihaz bakımı kuran kişiler. China cihaz bakımı kurulmuş ise fix dosyası hata verir.
2.Navigasyon çubuğunu tam ekran kullananlar kullanıcılar yararlanabilir.

Fix içeriği ise şöyle
1. Navigasyon çubuğunu tam ekran yapınca klavye ve navigasyon çubuğu arasındaki boşluk olmayacaktır.
2. Cep telefonunu bilgisayara bağlandığında sürekli cep telefonu ekranından izin vermek zorunda kalmazsınız direk bağlanır.
3. App lock türkçe.
4. Cihaz bakımı china versiyon yüklenecek. Ama ingilice olacak bir alttaki fix dosyası ile türkçe yapılabilecek. Bir önceki türkçe sürümdeki çevirme hataları giderilmiş. En güncel hatasız versiyondur. Türkçe yapabilmek için ilk önce twrp 'den hades v4 fix yüklenip telefon açılacak sonra twrp ye gidip türkçe cihaz bakımı yüklenecektir. Aynı anda twrp 'den yüklenmediği takdirde çalışmaz. Saygılarımla...

Rom hakkında ki soru ve sorunlarınızı buradan bizimle paylaşınız... Custom Rom - hadesROM'da Yaşadığınız Sorunlar.? Problems you had in hadesRom.?

Son düzenleme:

kose161

AndroidAtesi
hadesRom OneUI v4.0

Değişiklikler:

- Rebased to N950FXXU5DSB2 Stable Pie
- Updated S8/S8+ files to G95xFXXU4ZSB9 Beta 4
- Added some build.prop tweaks
- Added Smart Manager from Chinese S9
- Added Package Installer from Chinese S9
- Added latest Samsung Internet (patched)
- Added more actions for Bixby Key

- N950FXXU5DSB2 Kararlı Pie Rebased
- S8 / S8 + dosyalarını G95xFXXU4ZSB9 Beta 4'e güncelledi
- Bazı build.prop tweaks eklendi
- Çince S9'dan Akıllı Yönetici Eklendi
- Çince S9'dan Paket Yükleyici Eklendi
- En son Samsung İnternet eklendi (yamalı)
- Bixby Key için daha fazla işlem eklendi

ROM Test aşamasındadır XDA ile aynı anda sadece Android Ateşi'nde...
V3 ü kullanıyorum gayet memnunum şimdi 4ü indirip kuracağım şu geliştiricilere söylesek söylesek haftada bir versiyon çıkarmasınlar uygulamarı geri yüklemek bir eziyet oluyor

Dn@

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8
V3 ü kullanıyorum gayet memnunum şimdi 4ü indirip kuracağım şu geliştiricilere söylesek söylesek haftada bir versiyon çıkarmasınlar uygulamarı geri yüklemek bir eziyet oluyor
Aynen hocam katılıyorum:D:D telefon tam kendine gelecek derken yeni versiyonlar çıkıyor . E haliyle yüklemesem kendi açımdan şişerim :D:D

mustimemos

AndroidAtesi
Geliştirici ne yapsın,bizlere daha iyi rom sürmek için çaba sarfediyor sevinmemiz lazım

ynsklkn

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8 plus
Mrblar beyler ben v2 v3 kulalndm hersey iyi güzel ama v3 te hafıza kartı görmeme ayrıca attiğim dosylarn bir süre sınra silinmesi rn sınundada kartı hic görmeme meydana geliyor trwp de hafıza kartını görüyor ama normal kuklanmda kart görunmuyor tek skıntı o gayet memnundum varmidir fix felan var midir bi hal çaresi yardımınızı beklemekteym ???

---- Mesaja ek olarak ----

Mrblar beyler ben v2 v3 kulalndm hersey iyi güzel ama v3 te hafıza kartı görmeme ayrıca attiğim dosylarn bir süre sınra silinmesi rn sınundada kartı hic görmeme meydana geliyor trwp de hafıza kartını görüyor ama normal kuklanmda kart görunmuyor tek skıntı o gayet memnundum varmidir fix felan var midir bi hal çaresi yardımınızı beklemekteym ???
Bide v2 de de aynı sorun olustu v3 ten sonra

Hafıza kartı da sorun yok skıntı yok gayet iyi calısır durumda

Son düzenleme:

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note

Hafıza kartı da sorun yok skıntı yok gayet iyi calısır durumda
Ben de v1 v2 v3 kullandım hiçbir sorunla karşılaşmadım. romu kurduktan sonra yeniden başlat yapıp denedinizmi,
Bu tür sorunlarda cihaz üstünde ''çıkar'' ''biçimlendir'' kısmına baktınızmı

ynsklkn

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8 plus
Yaptım hocam kartı da bicimlendiridm bi iki gun calıısıtı sonra sd card yok hatası verdi anlamadm gitti stock beta da ole bi sorun yoktu

Aroma ekranında sdcard ile alakalı birşey vardi o ne işe yarıyor acaba edge sayfasnın oldugu yerde ???

Son düzenleme:

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Yaptım hocam kartı da bicimlendiridm bi iki gun calıısıtı sonra sd card yok hatası verdi anlamadm gitti stock beta da ole bi sorun yoktu

Aroma ekranında sdcard ile alakalı birşey vardi o ne işe yarıyor acaba edge sayfasnın oldugu yerde ???
Aromanın o bölümün de fix var Dual Sim ve SD card var işaretleyip geçin birde öyle deneyin

ynsklkn

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8 plus
Suan infinitydeym fena değil tekrar romla ugrasmak istemiyorum kaçtr değiştim v4 cksn bde Ole deneyecem yada baska rom tavsiyen varsa onu deniyim sralama yapablirmsn en iyi hngileridir bgndklernden ?