Custom Rom [ROM][OneUI] hadesRom Pie Stock v5.0 for S8/S8+/Note8 Exynos [20.03.2019] FINALY

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 9

Changelog:
hadesRom v5.0 Pie S8/S8+/Note8

• Rebased to N950FXXSUDSC2 - March release
  • Updated S8/S8+ files to G95xFXXU4DSBF - March release
  • Fully integrated all previous mods and features
  • Added BikeMode (Aroma selectable)
  • Added UsbBackup, SPowerPlanning, SProtect (Yuva features)
  • Updated SBrowser, Calculator, VoiceRecorder, SamsungMax
  • Fixed hw keys not working with no action set to Bixby key
  • Fixed some issues with sound mods
  • Fixed AppLock not showing
  • Fixed black sides of S10+ Multiwallpaper and other lockscreen wallpapers
  • Removed biometrics after reboot mod for now, at least until i can find a better way to implement it, it causes more issues than expected
  • Removed modems and bootloaders from rom zip, you can find them as separate in post #2 of hadesRom XDA thread
  • Removed Magisk zip/app from Rom zip because of the root issues, you'll need to manually root after flashing the rom
Install instructions:
  • coming from previous versions of hadesRom, flash as normal zip, no wipe needed.
  • coming from any other rom - check first post install instructions.
Bugs:
  • none encountered
Download:
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

kose161

AndroidAtesi
hadesRom OneUI v4.0

Değişiklikler:

- Rebased to N950FXXU5DSB2 Stable Pie
- Updated S8/S8+ files to G95xFXXU4ZSB9 Beta 4
- Added some build.prop tweaks
- Added Smart Manager from Chinese S9
- Added Package Installer from Chinese S9
- Added latest Samsung Internet (patched)
- Added more actions for Bixby Key

- N950FXXU5DSB2 Kararlı Pie Rebased
- S8 / S8 + dosyalarını G95xFXXU4ZSB9 Beta 4'e güncelledi
- Bazı build.prop tweaks eklendi
- Çince S9'dan Akıllı Yönetici Eklendi
- Çince S9'dan Paket Yükleyici Eklendi
- En son Samsung İnternet eklendi (yamalı)
- Bixby Key için daha fazla işlem eklendi

ROM Test aşamasındadır XDA ile aynı anda sadece Android Ateşi'nde...
V3 ü kullanıyorum gayet memnunum şimdi 4ü indirip kuracağım şu geliştiricilere söylesek söylesek haftada bir versiyon çıkarmasınlar uygulamarı geri yüklemek bir eziyet oluyor

Dn@

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8
V3 ü kullanıyorum gayet memnunum şimdi 4ü indirip kuracağım şu geliştiricilere söylesek söylesek haftada bir versiyon çıkarmasınlar uygulamarı geri yüklemek bir eziyet oluyor
Aynen hocam katılıyorum:D:D telefon tam kendine gelecek derken yeni versiyonlar çıkıyor . E haliyle yüklemesem kendi açımdan şişerim :D:D

mustimemos

AndroidAtesi
Geliştirici ne yapsın,bizlere daha iyi rom sürmek için çaba sarfediyor sevinmemiz lazım

ynsklkn

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8 plus
Mrblar beyler ben v2 v3 kulalndm hersey iyi güzel ama v3 te hafıza kartı görmeme ayrıca attiğim dosylarn bir süre sınra silinmesi rn sınundada kartı hic görmeme meydana geliyor trwp de hafıza kartını görüyor ama normal kuklanmda kart görunmuyor tek skıntı o gayet memnundum varmidir fix felan var midir bi hal çaresi yardımınızı beklemekteym ???

---- Mesaja ek olarak ----

Mrblar beyler ben v2 v3 kulalndm hersey iyi güzel ama v3 te hafıza kartı görmeme ayrıca attiğim dosylarn bir süre sınra silinmesi rn sınundada kartı hic görmeme meydana geliyor trwp de hafıza kartını görüyor ama normal kuklanmda kart görunmuyor tek skıntı o gayet memnundum varmidir fix felan var midir bi hal çaresi yardımınızı beklemekteym ???
Bide v2 de de aynı sorun olustu v3 ten sonra

Hafıza kartı da sorun yok skıntı yok gayet iyi calısır durumda

Son düzenleme:

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 9

Hafıza kartı da sorun yok skıntı yok gayet iyi calısır durumda
Ben de v1 v2 v3 kullandım hiçbir sorunla karşılaşmadım. romu kurduktan sonra yeniden başlat yapıp denedinizmi,
Bu tür sorunlarda cihaz üstünde ''çıkar'' ''biçimlendir'' kısmına baktınızmı

ynsklkn

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8 plus
Yaptım hocam kartı da bicimlendiridm bi iki gun calıısıtı sonra sd card yok hatası verdi anlamadm gitti stock beta da ole bi sorun yoktu

Aroma ekranında sdcard ile alakalı birşey vardi o ne işe yarıyor acaba edge sayfasnın oldugu yerde ???

Son düzenleme:

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 9
Yaptım hocam kartı da bicimlendiridm bi iki gun calıısıtı sonra sd card yok hatası verdi anlamadm gitti stock beta da ole bi sorun yoktu

Aroma ekranında sdcard ile alakalı birşey vardi o ne işe yarıyor acaba edge sayfasnın oldugu yerde ???
Aromanın o bölümün de fix var Dual Sim ve SD card var işaretleyip geçin birde öyle deneyin

ynsklkn

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8 plus
Suan infinitydeym fena değil tekrar romla ugrasmak istemiyorum kaçtr değiştim v4 cksn bde Ole deneyecem yada baska rom tavsiyen varsa onu deniyim sralama yapablirmsn en iyi hngileridir bgndklernden ?