Custom Rom [ROM][Flat s7 & Edge][OneUi, Night Mode][24-Mar-19][v6] HYPER-ROM

symptk

AndroidAtesi
Şube
Istanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Rom dün çıktığı gibi indirip kullandım. Şu ana kadarki en sorunsuz Hyper sürümü diyebilirim. Herşey sorunsuz çalıştı bende. Netflix hariç. Note 7 FE için Pie güncellemesinin çıktığını öğrenince başka Rom yükledim. Nihayet Exynos 8890 icin de One UI çıkmış oldu. Note FE'nin yazılımını en kısa sürede portlarlar :)

Mustafa Karakuş

AndroidAtesi
Şube
Balıkesir
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
S7 kurdum girte sistem hatasi verip durdu hic bir islem yapamadim kuran var mi ?
ben kurdum, bende sıkıntı yok...sadece wifi arama ikonu aktif olmuyor..

---- Mesaja ek olarak ----

in
Rom dün çıktığı gibi indirip kullandım. Şu ana kadarki en sorunsuz Hyper sürümü diyebilirim. Herşey sorunsuz çalıştı bende. Netflix hariç. Note 7 FE için Pie güncellemesinin çıktığını öğrenince başka Rom yükledim. Nihayet Exynos 8890 icin de One UI çıkmış oldu. Note FE'nin yazılımını en kısa sürede portlarlar :)
inşa_Allah , beklemedeyiz..:)

Son düzenleme:

Mustafa Karakuş

AndroidAtesi
Şube
Balıkesir
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
in
şa
2 defa kurdum ben dil girisi yapilan yerde surekli one ui durduruldu hatasi verip durdu bir islende yapiyordum
Kurulum ekranında öyle dese bile, kurulum bittikten sonra sıkıntı olmuyor..önceki versiyonlarda da öyleydi...