Custom Rom [ROM][Flat & Edge][18-Apr-19][reborn][v1]HYPER-ROM | be unique

mpasaaksoy

AndroidAtesi
@uluturk u4 rom demek telefon ayarlarındaki ana bant sürümü G930FXXU4xxxx olan mıdır?. Eğer öyleyse ben s7 flat cihazıma Blackdiamond pie, superspeed pie , norma pie, turkishrom pie, teamking pie ve SAC23 pie romlarınıda kurdum. Ama şimdi Hyper pie romdayım En iyi batarya ömrü ve sorunsuz rom bunu gördüm. U4 konusunda bilmediğimiz birşey varsa bizi aydınlatırmısınız.

---- Mesaja ek olarak ----

bende ekteki gibi görünüyor. Ekli dosyayı görüntüle 2844

uluturk

Back-End Developer
AndroidAtesi
Şube
Adana
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
romu denemeyi düşünen dostlar netflix ve sporifay fixli değil bilginiz olsun ayrıca müthiş şekilde animasyon takılması ve kayması var.

Konuya eklenirse faydalı olacaktır @Murad Ali @Has_anDroid

@uluturk u4 rom demek telefon ayarlarındaki ana bant sürümü G930FXXU4xxxx olan mıdır?. Eğer öyleyse ben s7 flat cihazıma Blackdiamond pie, superspeed pie , norma pie, turkishrom pie, teamking pie ve SAC23 pie romlarınıda kurdum. Ama şimdi Hyper pie romdayım En iyi batarya ömrü ve sorunsuz rom bunu gördüm. U4 konusunda bilmediğimiz birşey varsa bizi aydınlatırmısınız.

bende ekteki gibi görünüyor. Ekli dosyayı görüntüle 2844
U4 versiyona yükseltilmiş 2 cihazda denedim sağlıklı değil 2sindede efs sildi rom ve normalde romların full wipe ile yüklenmesi sağlıklı olur bunda full wipe yapınca dm verity hatası veriyor ve uygulamalar çöküyor sürekli yani rom yükleme konusunda tecrübesi olmayan dostlarımızın yüklemesi ve kullanması çokta uygun olmayan bir rom turkisteam rom buna göre 10 kat daha hızlı stabil ve kararlı bir rom

Son düzenleme:

uluturk

Back-End Developer
AndroidAtesi
Şube
Adana
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
@Murad Ali rica ederim toprağım forumdaşlarımıza yardımcı olabilirsek ne mutlu bize