Custom Rom Review Rom New PiePort V3 Fixed by Diego for Samsung Galaxy S7&S7 Edge

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
İçinde pie uygulamarı barındıran ,hafif ve hızlı stabil bir rom.Arama kaydı problemi yok.Tek dikkat edilmesi gereken ,rom konrol de operatör ikonlarını değiştirmemek,değiştirince sistem arayüz hatası veriyor... s7 & s7 edge için.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Volkansayn

AndroidAtesi
İçinde pie uygulamarı barındıran ,hafif ve hızlı stabil bir rom.Arama kaydı problemi yok.Tek dikkat edilmesi gereken ,rom konrol de operatör ikonlarını değiştirmemek,değiştirince sistem arayüz hatası veriyor... s7 & s7 edge için.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

romun xda da konusu var mı

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
rom da gözlemlediğin başka bir hata var mı
Hayır,başka bir hata görmedim.Şuan bu romu kullanıyorum.Ayrıca bixby ve goodlock uygulamaları da var,meraklıları için..v.s. bence kurulabilir bir rom.

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
romun youtube videosu da var .Samsung sağlık uygulaması da çalışıyor...aroma kurulum.csc de seçilebiliyor.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note8

Paylaşım için teşekkürler biraz daha detaylandırırsanız çok iyi olur. Teşekkürler

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Paylaşım için teşekkürler biraz daha detaylandırırsanız çok iyi olur. Teşekkürler
dünden beri kullanıyorum, bir konusu olmadığı için fazla detay veremiyorum.Kullandıkça gördüklerimi paylaşıyorum.Ama şu kadarını söyleyebilirim, ustalık gerektiren bir kurulumu yok...Kolayca kuruluyor.Mesela, ben bazı romları çalıştırmayı başaramadım...:)

pars81

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 FLAT
gelen aramalardaki arayüzde pie mi oreo mu acaba