Custom Rom Radeon Maya v4 [Note FE Tabanlı mix rom]

Phreaker

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
38
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
Yaklaşık 1-2 aydır kullandığım Note FE tabanlı ancak bir kaç özelliği note 8 ve s8 'den alınmış bir rom.Rom extradan kernel atmanızı gerektirmez. Rom'un tek sorunu var o da dil.Türkçe-İngilizce karışık olmuş Türkçesi.Benim ingilizcem iyi olduğundan beni etkilemiyor.Bunu göz önüne alıp indirirseniz gayet kullanışlı bir rom.[Rebuild Versiyonunu Yükliycekseniz Kamerayı s8 olarak seçin].N920T de şebeke problemi çıkarıyormuş. Özelliklerine gelirsek...

Özellikler

1-Kernelsiz AOD Desteği

2-Edge Panel ve Edge Aydınlatması
3- Note 8 Bixby Vision
4-S8 Kamera
5-Note8 S-pen
6-Note 8 Hava Durumu
7-Note8 Tarayıcı
8-Note8 Klavye
9-Rom Kontrol Uygulaması (İçinde bir çok özelleştirme mevcut)
10-Youtube Mod (Arka Planda çalma ve reklamsız youtube)
11-Tercihe bağlı Magisk'le veya Supersu ile root
12-Note8 Canlı Mesaj
13-Sound Mod (Bu uygulamanın içinde viper4fx,beats audio,dolby atmos yüklü geliyor istediğinizi açabiliyorsunuz.)
14- Dual Messenger (Romun rebuild versiyonunda tüm uygulamaların klonunu yapabiliyorsunuz.)
15-Bixby Vision

Romla birlikte Spectrum , AdAway uygulamaları da geliyor.AdAway tüm telefonda reklam engelleme uygulaması.Spectrum uygulaması ise kernel ile oynayarak telefonun güç modlarını değiştiriyor.Rebuild olmayan versiyonunu yüklerseniz Bluetooth'da sorun yaşayabilirsiniz.Rebuild versiyonuda extra olarak Touchwiz Modu da yüklü Bluetooth fixlenmiş.Ayrıca Rebuild versiyonunda Dual Messenger'da tüm uygulamaların klonlarını yapabiliyorsunuz.Rom yükleme sırasında aroma installer ile yükleme yapabiliyorsunuz.
Rom NoteFE tabanlı olduğu için Samsung uygulamalarını rahatça Galaxy Apps üzerinden güncelleyebiliyorsunuz.

[/URL]

Kurulum
1-Her şeyi wipelayın isterseniz İnternal Storage Kalabilir.
2-Rom'u Seçip Flashlayın.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Son düzenleme:

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
tşkler dostum

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
Dostum sen xda da da varsın değilmi yabancı gelmedin bana ?

Kanceza

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
19
sanırım mobil veri sorunu var hocam mobil veri açılmıyor

Phreaker

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
38
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
sanırım mobil veri sorunu var hocam mobil veri açılmıyor
Sorunsuz kullanıyorum hocam 1-2 ay normal versiyonunu kullandım bir kaç gündür rebuild versiyonunu kullanıyorum mobil veriyle ilgili herhangi bir sorunum olmadı

Kanceza

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
19
Sorunsuz kullanıyorum hocam 1-2 ay normal versiyonunu kullandım bir kaç gündür rebuild versiyonunu kullanıyorum mobil veriyle ilgili herhangi bir sorunum olmadı
Rom gorsel olarak cok guzel ama malesef hocam benim cohazla uyumlu degil sanirim n920t
Mobil veri yok
Arama yaptigimda ses gidip gelmiyor
Mesaj geliyor ama gitmiyor
Rebuild yukledim bende

Rom gorsel olarak cok guzel ama malesef hocam benim cohazla uyumlu degil sanirim n920t
Mobil veri yok
Arama yaptigimda ses gidip gelmiyor
Mesaj geliyor ama gitmiyor
Rebuild yukledim bende
Simdi xda ya falan baktim da n920t de sorun cikarmis :) v3 de sorun yok v4 de aorjn var

Son düzenleme: