Önemli Prenormal Bootloader Oreo Güncellemesi İle Kilitlenen Cihazlar Hakkında Tek Çözüm

arberg

AndroidAtesi
Şube
izmir
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
note 8
hocam herşeyi sıfırdan alalım şuan odin ile romu flaşlayacaksınız odini birkere açıp kapatın ardından telefonunuzu download moda alıp usb kablonuz ile bilgisayara bağlayın bağladığınızda odin deki çentik mavi oluyormu
Dediğin yere kadar hiç bir sıkıntı yok bütün dosyaları odine yüklüyorum starta bastığımda odinde pass yazıyor ama benim telefon tekrar kapanıyor note 8 yazısına dönüyor açılırken de üstte kırmızı yazıyla only gibi bir şeyler yazıyor sonra tel kapanıyor

Tansurer

AR-GE
AndroidAtesi
Şube
Edirne
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Note 8 Hades Rom..
bu videoyu bir izleyin sorununuza çözüm olacaktır :)

---- Mesaja ek olarak ----

sorununuz bu değilmi

Dediğin yere kadar hiç bir sıkıntı yok bütün dosyaları odine yüklüyorum starta bastığımda odinde pass yazıyor ama benim telefon tekrar kapanıyor note 8 yazısına dönüyor açılırken de üstte kırmızı yazıyla only gibi bir şeyler yazıyor sonra tel kapanıyor
hocam siz indirdiğiniz stock rom u bir kontrol edin sorunlu olabilirmi ?

Son düzenleme:

arberg

AndroidAtesi
Şube
izmir
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
note 8
bu videoyu bir izleyin sorununuza çözüm olacaktır :)

sorununuz bu değilmi

hocam siz indirdiğiniz stock rom u bir kontrol edin sorunlu olabilirmi ?
Hocam teşekkür ederim de bende bunun gibi yaptım olmadı başa döndü oem kilitli benim açma ihtimalim yok telefon açamıyorum

Tansurer

AR-GE
AndroidAtesi
Şube
Edirne
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Note 8 Hades Rom..
Hocam teşekkür ederim de bende bunun gibi yaptım olmadı başa döndü oem kilitli benim açma ihtimalim yok telefon açamıyorum
stock rom yüklediğinizde açılmaması garip hocam sebebini anlayamıyorum birşeyler yanlış gibi telefonunuz açılsa hemen oemi ayarlardınız tekrar etmemesi için

arberg

AndroidAtesi
Şube
izmir
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
note 8
stock rom yüklediğinizde açılmaması garip hocam sebebini anlayamıyorum birşeyler yanlış gibi telefonunuz açılsa hemen oemi ayarlardınız tekrar etmemesi için
Aynen öyle sıkıntı oldu bazı forumlarda farklı bi room varmış direk yükleniyormuş oem kilidi sormadan eğer olursa burada paylaşırım inşallah olur

Akın07

AndroidAtesi
Şube
Antalya
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
A5 2017
520f u11 icin uygunmu dosya

Nikolayco

AndroidAtesi
Şube
Turkey
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy A5 2017F DS
Merhabalar,
ben lineageos kurdum oem unlock edemediğim için stock roma geçemiyorum. Stok kullanacağım ama yükleyemiyorum odin ile :)