Önemli Prenormal Bootloader Oreo Güncellemesi İle Kilitlenen Cihazlar Hakkında Tek Çözüm

TAHA01

AndroidAtesi
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
J320H-J7CORE-LGK10
Samsung j7 core j701F olan telefon oem kilit gözükmedigi için dolayısı ile aktif edilemiyor odinle rom veya root atma başarısız bununla ilgili güncel dosya veya yöntem varmıdır acaba bir hafta sonra oem kilit açılınca root atalırmı yada açıldıgını göremeden geri hemen kapanırmı

ahxmet

AndroidAtesi
Konu içeriğini dikkatlice okuyun.

---nasıl açılır---
Kişisel olarak yaptığım gibi, ve diğer kullanıcılar, yukarıdaki herhangi bir şeyle karşılaşırsanız, ülkenizle en son tam stok fw Odin, önyükleme, yeniden başlatma, sim kartıçıkarmayın ve 7 gün boyunca ağ bağlantısını kesmeyin (168h). 7 günlük çalışma süresinden sonra, RMM durumu sıfırlanır ve sorun olmadan tekrar TWRP'yi flaş edebilirsiniz. Ayarlar / cihaz / durum hakkında çalışma süresini görebilirsiniz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hocam ben de a8 plus var imei atıldı ama patch yapılmıyor yani hat kabul etmiyor bu şekilde oem kilidi açılır mı?

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note8
güncel

---- Mesaja ek olarak ----

RMM-State_Bypass_Mesa_v2 konuya dosya olarak eklenmiştir

Son düzenleme:
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
note 8
hocam bende note 8 var şuanda hiç açılmıyor açarken note 8 yazısı geliyor üstte kırmızı yazıyla bu çıkıyor Only official released binaries are allowed to be flashed bunu ben nasıl düzeltirim telefon hiç açılmıyor

Tansurer

AR-GE
Moderatör
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Note 8 Hades Rom..
hocam bende note 8 var şuanda hiç açılmıyor açarken note 8 yazısı geliyor üstte kırmızı yazıyla bu çıkıyor Only official released binaries are allowed to be flashed bunu ben nasıl düzeltirim telefon hiç açılmıyor
telefonunuz rootlumu

---- Mesaja ek olarak ----

sorununuz oem kilidi

Son düzenleme:
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
note 8
En son root atarken oldu az öncede room atayım dedim yine aynı hatayım verdi şuanda büyük sıkıntım var çözmem lazım bir an önce

Tansurer

AR-GE
Moderatör
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Note 8 Hades Rom..
orijinal romunuz varsa elinizde hemen flashlayın odin ile sorununuz çözülecektir.. sonrada geliştirici ayarlarından oem kilidini aktif etmeyi unutmayınız

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
note 8
orijinal romunuz varsa elinizde hemen flashlayın odin ile sorununuz çözülecektir.. sonrada geliştirici ayarlarından oem kilidini aktif etmeyi unutmayınız
Room yüklemeye çalıştım tekrar note 8 yazan yere geldi tekrar açılmadı hiç hep note 8 yazısında kaldı bana yardımcı olurmusunuz buna çok ihtiyacım var 2 gündür uğraşıyorum çözemedim

Tansurer

AR-GE
Moderatör
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Note 8 Hades Rom..
hocam herşeyi sıfırdan alalım şuan odin ile romu flaşlayacaksınız odini birkere açıp kapatın ardından telefonunuzu download moda alıp usb kablonuz ile bilgisayara bağlayın bağladığınızda odin deki çentik mavi oluyormu