Önemli Prenormal Bootloader Oreo Güncellemesi İle Kilitlenen Cihazlar Hakkında Tek Çözüm

birfidan

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
12
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S8
hasan hocam 1 hafta geçmesine rağmen oem kilidi hala görünmüyor nedeni ne olabilir ( oreo crab sürümünde prenomal oldu sonra tekrar cpap flasladım bir hafta geçti hala yok)

---- Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesajlar birleştirildi ----

Konu içeriğini dikkatlice okuyun.

---nasıl açılır---
Kişisel olarak yaptığım gibi, ve diğer kullanıcılar, yukarıdaki herhangi bir şeyle karşılaşırsanız, ülkenizle en son tam stok fw Odin, önyükleme, yeniden başlatma, sim kartıçıkarmayın ve 7 gün boyunca ağ bağlantısını kesmeyin (168h). 7 günlük çalışma süresinden sonra, RMM durumu sıfırlanır ve sorun olmadan tekrar TWRP'yi flaş edebilirsiniz. Ayarlar / cihaz / durum hakkında çalışma süresini görebilirsiniz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---nasıl açılır---
Kişisel olarak yaptığım gibi, ve diğer kullanıcılar, yukarıdaki herhangi bir şeyle karşılaşırsanız, ülkenizle en son tam stok fw Odin, önyükleme, yeniden başlatma, sim kartıçıkarmayın ve 7 gün boyunca ağ bağlantısını kesmeyin (168h). 7 günlük çalışma süresinden sonra, RMM durumu sıfırlanır ve sorun olmadan tekrar TWRP'yi flaş edebilirsiniz. Ayarlar / cihaz / durum hakkında çalışma süresini görebilirsiniz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---nasıl açılır---
Hocam sizinde mi prenormal oldu telefonunuz

Son düzenleme:

GodCho

</> GodCho®
Reaksiyon puanı
1,701
Android Sürüm
Android 9 PİE
Kilidin görünmemesinin sebebi aşağıda ki şartların oluşmamasından kaynaklı olabilir.
---
sim kartı çıkarmayın ve 7 gün boyunca ağ bağlantısını kesmeyin (168h).

birfidan

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
12
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S8
GodCho
Has_anDroid

hocam sim kartı hiç çıkarmadım ama şarj bitti biraç kez kapanıp açtım bununla mı alakalı ya da ağ bağlantısından kasıt mobil verinin açık olması değildir herhalde

Son düzenleme:

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,192
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S10+ 512 GB
GodCho
Has_anDroid

hocam sim kartı hiç çıkarmadım ama şarj bitti biraç kez kapanıp açtım bununla mı alakalı ya da ağ bağlantısından kasıt mobil verinin açık olması değildir herhalde
cihazı yeniden başlatmak sıkıntı değil cihaz kapalı ike sayaç durur ve 168 saatlik süre donar açınca kaldığı yerdne devam eder net bağlantısı kesilince durur sim kart çıkarılırsa durur vs vs ...

birfidan

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
12
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S8
cihazı yeniden başlatmak sıkıntı değil cihaz kapalı ike sayaç durur ve 168 saatlik süre donar açınca kaldığı yerdne devam eder net bağlantısı kesilince durur sim kart çıkarılırsa durur vs vs ...
o zaman mobil veriyi hiç kapatmamak gerekiyor doğru mudur ?

Has_anDroid

Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,192
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S10+ 512 GB
Hayır kapatabilirsin ama açta ben evde mobil veri pek kullanmıyorum wifi de açıktı 1 haftalık süreç doldu sorun çıkmıyor

birfidan

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
12
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S8
Hayır kapatabilirsin ama açta ben evde mobil veri pek kullanmıyorum wifi de açıktı 1 haftalık süreç doldu sorun çıkmıyor
sizin tel de prenormal dörgüsüne mi girdi peki yaw bu samsung gerçekten cozuttu en azından sayacı görebilsek ne kadar kaldı diye

birfidan

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
12
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S8
Hasan hocam hayırlı akşamlar 168 saat dolmadan twrp 'den telefonu formatladim boootlader kilidi için sayaç devam ediyor mu yoksa 168 saatten tekrar geri mi başlar

Has_anDroid

Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,192
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S10+ 512 GB
tekrar başlar diye umuyorum

adem58285

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s8 plus
Merhaba hocam benim tel g955u kaç sefer 168 saati doldurdu ama oem kilidi hayla açılmadı neden acaba