Önemli Poweramp En İyi Dengeli EQ Ayarları [Best Balanced EQ Settings]

sametb70

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
44
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Tamamdır kaanxtgin istek yolladım mesaj attım müsait olunca ordan konuşuruz.

kaanxtigin

Kıdemli Üye
Reaksiyon puanı
191
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
android alanın müzik oynatıcısı olarak tek tercihim poweramp, lucky ile yıllarca yamalayıp dururdum sonra boş ver parası ile al adamlar o kadar emek vermiş deyip parası ile satın aldım ve gerçekten eq olarak benim için tek yanına ek başka bir uygulama yada eklenti gerekmeden çok güzel ayarlarını test edip deneyeceğim emeğine sağlık
Aynen öyle,rica ederim.

TR_Asker

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
56
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
arkadaşlar 50 tl ye kadar kulak içi kulaklık önerir misiniz tek isteğim dışarıya çok ses vermesin hatta vermese bile olur hem müzik hem telefon görüşmeleri için kullanacağım yani mikrofonlu olursa çok iyi olur

shrazy

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
24
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S7
Bu ayarlar yararsız başka üyeler için çünkü her kulaklık farklıdır. Bazılarının bass i güçlü bazılarında tizleri daha net yani demek istediğim bu ayarlar tek senin kullandığın kullakliklarla beraber yararlı olduğunu düşünmekteyim. Hangi kulaklığı kullandığı bildirsen bazi kişilerin işine yarayabilir (Mesela Samsung A/S -7/8/9 un paketten çıkanları olursa baya kişinin işine yarayabilir ama taninmamis kullakliklarda zor olur). Saygılar sevgiler

---- Mesaja ek olarak ----

Bu ayarlar yararsız başka üyeler için çünkü her kulaklık farklıdır. Bazılarının bass i güçlü bazılarında tizleri daha net yani demek istediğim bu ayarlar tek senin kullandığın kullakliklarla beraber yararlı olduğunu düşünmekteyim. Hangi kulaklığı kullandığı bildirsen bazi kişilerin işine yarayabilir (Mesela Samsung A/S -7/8/9 un paketten çıkanları olursa veya herhangi çok satilan ürünler, baya kişinin işine yarayabilir ama taninmamis kullakliklarda zor olur). Saygılar sevgiler

Son düzenleme:

kaanxtigin

Kıdemli Üye
Reaksiyon puanı
191
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Bu ayarlar yararsız başka üyeler için çünkü her kulaklık farklıdır. Bazılarının bass i güçlü bazılarında tizleri daha net yani demek istediğim bu ayarlar tek senin kullandığın kullakliklarla beraber yararlı olduğunu düşünmekteyim. Hangi kulaklığı kullandığı bildirsen bazi kişilerin işine yarayabilir (Mesela Samsung A/S -7/8/9 un paketten çıkanları olursa baya kişinin işine yarayabilir ama taninmamis kullakliklarda zor olur). Saygılar sevgiler

Paylaştığım ayar her kulaklık için geçerlidir.Kullanıcılar bir düz ayarda birde bu ayarlarda kullanıp farkı görebilir.Kulak zevkinize göre seçebilirsiniz
Rica ederim.İyi forumlar

arkadaşlar 50 tl ye kadar kulak içi kulaklık önerir misiniz tek isteğim dışarıya çok ses vermesin hatta vermese bile olur hem müzik hem telefon görüşmeleri için kullanacağım yani mikrofonlu olursa çok iyi olur
JBL C100 diye bir kulakiçi kulaklık var çok satanlar arasında kullanmadım ama ben 50 tl ye çok iyi ses beklemeyiz elbette.Bakabilirsiniz isterseniz.

Son düzenleme:

Noxin

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Xiaomi Mi6
Yeni sürüm v3 için önerilerin var mı?

Noxin

AndroidAtesi