APK Package disable Pro + (Samsung) Son sürüm apk yayınlandı.

TR_Asker

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
LÜTFEN KONUYU TAM MANASINDA OKURSANIZ KONU HAKKINDA BİLGİ VE KURULUM AŞAMASINDA SORUN YAŞAMAZSINIZ BEN ŞUAN KULLANMAKTAYIM. HATA DA ALMADIM ŞAYET SİZ ALDIYSANIZ ÇÖZÜMÜ BİLMEDİĞİM İÇİN KONU ALTINDA CEVAP SORUNU ÇÖZEMEZSEK KONU AÇMANIZI TAVSİYE EDİYORUM."
Arkadaşlar çok uygulama araştıramıyorum ve konu da açamıyorum biraz önce package disabler pro yu uygulaması lazım olduğu için araştırma gereği duydum. Son sürüm uygulamanın apk sı buldum ve sizinle hem apk dosyasını şayet siteyi merak edenler olursa diye de siteyi paylaşacağım. Konu içerisinde screenshotta da olucaktır. 17 Temmuz 2018 21:09 itibariyle çalışmaktadır. Şayet olası bir kaç gün ve saat sonra çalışmazsa bu benim nezdimde yapabileceğim bir şey değil. Çünkü; SAMSUNG KNOX İLE ROOTSUZ ÜSTELİK PARALI OLAN BİR UYGULAMAYI MODLANMIŞ BİR ŞEKİLDE YÜKLEMEK ERİŞMEK KNOX TARAFINDAN VEYA PACKAGE DİSABLER TARAFINDAN ENGELLENMESİ MUHTEMELDİR. YORUM VE CEVAPLARA DİKKAT EDELİM TEŞEKKÜRLER.
AYRICA PACKAGE DİSABLER UZUN ZAMANDIR KULLANMADIĞIM VE ŞİMDİ FARKINDA OLDUĞUM PHONE İNFO YANİ TELEFONUN ÖZELLİKLERİ SENSÖRLERİ BU UYGULAMANIN İÇERİSİNDE GÖREBİLİRSİNİZ. "BATARYA SAĞLIĞI DA MEVCUT"

Site ; ( KONU İÇERİSİNDE PAYLAŞMAYA ÇALIŞTIM FAKAT OLMAYAN APK YA BU SİTEDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. "DİRECT DOWNLOAD APK SERVER 3 İLE İNDİRDİM. -HANGİSİ SEÇELİM SORUSUNA DA ŞİMDİDEN CEVAP VERMİŞ OLALIM.)

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

UYGULAMA İÇİ SCREENSHOT DUALİNGO UYGULAMASINI ENGELLEDİ. "TEST ETTİM ONAYLADIM."

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ahmet

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
S7 edge oreo da çok güzel çalıştı. Teşekür edrim.

the.emrecan

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy A7 2017
Güzel çalıştı ancak uygulamayı silince tekrar silinen uygulamalar da geri geliyor-_-

TR_Asker

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
@the.emrecan, uygulama ayrıcalığıyla engelleniyor uygulama istemezseniz adb komutuyla devre dışı bırakabilirsiniz forumda konusu var

---- Mesaja ek olarak ----

@the.emrecan, uygulama ayrıcalığıyla engelleniyor uygulama istemezseniz adb komutuyla devre dışı bırakabilirsiniz forumda konusu var

Son düzenleme:

the.emrecan

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy A7 2017
ayrıca knox iznini neden istiyor ki bu uygulama, orjinalinde de istiyor muydu ürün anahtarını kontrol etmek için falan?

TR_Asker

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
ayrıca knox iznini neden istiyor ki bu uygulama, orjinalinde de istiyor muydu ürün anahtarını kontrol etmek için falan?
Diğer android üreticilerin kendine has güvenlik servisi var mı bilemiyorum fakat samsung uzun zamandır buraya yapmış olduğu yatırımı bize başarmış cinsten sunuyor. Sanırım s4 veya s5 serisi ile biz ufak ufak knox duymaya hatta o dönem chat on gibi samsung tek "el" olma hayali ve olan teknolojileri kendi sistemine uyarlama yaparak katması şuan android iflas etse veya google ücretsiz olarak android yazılımlarını verdiği üreticilerden yüklü para isteyip onlardan paraya koparmaya zorlasa buradan kaçıp kendi sistemini yapıcak 5 parmağı geçmez üreticiler de Samsung tizen sistemine geçebilir teknolojilerini oraya da taşıyabilir. Samsunga has "pass" uygulamasından tutun da yine akıllı telefon sektöründe samsung ile çok kullanılmış olup da diğerlerinin de katıldığı always on display multi tasking olsun kendine ait mağazası ve Güvenlik geçidi Knox olsun samsung belki de kendi işletim sisteminin ön izlemesi izletiyor olabilir bizlere.. Knox aslında kendi ürün gamında android sisteminde uygulama modları ile güvenlik duvarını aşıp stok yazılımla oynanmasını kimse istemiyor. Rootsuz yapılanlar sınırlı ve hiç kimse size ucu açık birşey sunmuyor bu yüzden HATIRLAYIN internetin dibi olarak görülen deep web daha yakın zamanda hayatımıza girmiş olup merak içinde aşınmaya çalışılıyor.

---- Mesaja ek olarak ----

Konuyu açtıktan sonra hemen düzenlemeye çalıştığım fakat hata sonu yazılmamış olan uzunca yazımın gelen soru ile aklımda kalanları toparlamış olayım.( @the.emrecan knox sorusu da içerisinde bulunmaktaydı.)
S.S.S
-Bu modlanmış apk yı cihazıma yüklediğim de bilgilerim çalınır mı?

+Ben kullanmakta olduğum dosyayı sizlerle paylaştım. Yükleyip yüklememek tam olarak sizin elinizde kalmış, sanırım 2014'ten beri android ve şuana kadar banka hesabımdan para çekmiş olduğum fotoğraflar benim dışımda bir yer de yayınlanmadı. Bunun garantisi ben veremem apk sızdıran ben değilim modlanmış sürümü oluşturan ben değilim.Fakat unutmadan ücretsiz olarak yüklemiş olduğunuz ve son günlerde sıkça duyduğunuz Facebook,instagram,whatsapp ın sahibi Mark'ın bilgileri sattığını unutmayın.

-Güncelleme işini nasıl halledicez? Güncelleme geliyor mu?

+Mevcut sistemin dışında modlanmış olan bu uygulamayı takip etmek size kalmış netice de paralı olan bir uygulamayı ücretsiz indiriyorsunuz. Eğer güncellemeye çok takılıyorsanız ve bu konu sizin önemliyse google play store dan uygulamayı satın alabilirsiniz. Hem yapımcıya destek hem de acaba bilgilerim çalınır mı diye düşünmezsiniz.

-Düne kadar çalışıyordu. Bugün çalışmıyor sebebi nedir?

+Yazımda da bahsettiğim gibi her an erişiminiz kapanabilir. Bunun rootsuz ve apk olarak garantisi yok rootlu olsanız zaten bu uygulamaya ihtiyaç duymazsınız.

Son düzenleme:

Ahmet

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
güncel

Rıdvanbeken

AndroidAtesi
apk yukledim hangilerini devre disi birakmam lazim yardimci olurmusunuz lutfen

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
kanalımdaki videoları inceleyin

asaricaa

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
s7 edge
Burada kaldı ilerlemiyor, yapmamız gereken bir şey var mı Screenshot_20180826-171533_Package Disabler Pro.jpg