Önemli Oreo Stock Rom'a geciş yapanlar, Custom Rom sonrası ''Sim yok'' hatası çözümü.!

sarptan

AndroidAtesi
Şube
denizli
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Bildiğiniz üzere s7 edge cihazınızı 6 dan 8e yada custom rom vasıtasıyla 9 a yükselttiğiniz zaman ilk açılışta sim yok yada sim sinyalinin olmadığını görürsünüz.
bu sorunla alakalı uzun zamandır araştırıp deneme yöntemleriyle sorunu çözdüm..

android sürümüm stock 6.0.1 di rootlayıp custom rom (superman rom) kurdum kurulum yaparken modemi güncelleyeyimmi diye bir seçenek vardı işaretlemiş bulundum ve ilerledim telefon açıldığında hattım çekmiyor şebekem yok olarak görünüyordu yani baseband dosyam güncellendiği için başka romlarda uyumsuzluk yaşıyordum araştırdım denedim derken bu çözümü buldum ve şu an superman rom yükledikden hemen sonra twrpden çıkmadan aşağıda verdiğim linkden indirdiğiniz dosyayı restore ediniz hattınızın tekrar çekmeye başladığını göreceksiniz.
Not: başka yerde yoktur, çözüm androidatesi.com'a özeldir...

link: Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!

#No signal / IMEI after flashing Superman Rom, #Superman Rom, # No signal custom rom flashing superman rom

Moderatör tarafında düzenlendi:

Killermann

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
Dosyadaki modem yedegi superman rom haricinde baska oreo custom romlarda işe yarar mi?

Killermann

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
Anladim tesekkürler

Cevo41

AndroidAtesi
Şube
Almanya
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge duos
Bildiğiniz üzere s7 edge cihazınızı 6 dan 8e yada custom rom vasıtasıyla 9 a yükselttiğiniz zaman ilk açılışta sim yok yada sim sinyalinin olmadığını görürsünüz.

android sürümüm stock 6.0.1 di rootlayıp custom rom (superman rom) kurdum kurulum yaparken modemi güncelleyeyimmi diye bir seçenek vardı işaretlemiş bulundum ve ilerledim telefon açıldığında hattım çekmiyor şebekem yok olarak görünüyordu yani baseband dosyam güncellendiği için başka romlarda uyumsuzluk yaşıyordum araştırdım denedim derken bu çözümü buldum ve şu an superman rom yükledikden hemen sonra twrpden çıkmadan aşağıda verdiğim linkden indirdiğiniz dosyayı restore ediniz hattınızın tekrar çekmeye başladığını göreceksiniz.

link: Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!

#No signal / IMEI after flashing Superman Rom, #Superman Rom, # No signal custom rom flashing superman rom
Hocam linki bulamadım:/

alperturgutb

AndroidAtesi
Şube
adana
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
s7 edge
HOCAM ALLAH RAZI OLSUN SİZ OLMASANIZ YENİ TELEFON ALACAKTIM VALLAHİ. ALLAH RAZI OLSUN. ÇOK TEŞEKKÜRLER.

sarptan

AndroidAtesi
Şube
denizli
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge

Android sürümüm stock 6.0.1 di rootlayıp custom rom (superman rom) kurdum kurulum yaparken modemi güncelleyeyimmi diye bir seçenek vardı işaretlemiş bulundum ve ilerledim telefon açıldığında hattım çekmiyor şebekem yok olarak görünüyordu yani baseband dosyam güncellendiği için başka romlarda uyumsuzluk yaşıyordum araştırdım denedim derken bu çözümü buldum ve şu an superman rom yükledikden hemen sonra twrpden çıkmadan aşağıda verdiğim linkden indirdiğiniz dosyayı restore ediniz hattınızın tekrar çekmeye başladığını göreceksiniz.

YENİ LİNK EKLENDİ ARKADAŞLAR BUYRUN : Link buradadır.

#No signal and IMEI after flashing Superman Rom
#Superman Rom
#No signal custom rom flashing superman rom

#SM-G935F Baseband fix solution
#superman rom sonrası hat çekmiyor
#sinyal yok imei yok hatası çözüm
#SM-G935F Modem onarma