İp ucu Online Olamamam HAKKINDA !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Arkadaşlar gönlüm 7/24 burada ancak fiilen maalesef her an çevrimiçi olamıyorum takdir edersiniz ki tek başımayım elimden geldiğince araştırıyor yardımcı olmaya çalışıyorum paylaşım yapmaya çalışıyorum ....

Sordugunuz sorulara hemen cevap alamadığınızda pes etmeyin farklı kaynaklarıda arayın ama bizleride terk etmeyin cevapsız sorunuz kalmayacaktır.. Ancak bu dönemlerde gerek özel hayat gerek iş hayatı gerek şartlar foruma ilgi göstermekte zorlanıyorum geçici bu durum için özür dilerim...

BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Not 8 SM-N950F
Kolaylıklar dilerim hocam

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung s8 plus
@Has_anDroid, Merhaba Usta kolay gelsin ben internette çok araştırma yaptım ama bir türlü derdime çare bulamadım Bana yardımcı olursan sevinirim Ben de Samsung S8 Plus g955u modeli var şu an en son güncellemeyi aldı bootloader sürümü 5 Yarı Türkçe yarı İngilizce Global rom yükleme için bootloader 2 sürümüne geri Dönmem lazım ama ne yaptıysam bir türlü geri dönemedim yardımcı olursan çok sevinirim

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
dönemeyebilirsiniz son çıkan güvenlik önlemleri neticesinde size önerim siteden firmware yazanları indirip deneyin

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

---- Mesaja ek olarak ----

bu tip soruları uygun bölüme açın konu kilitlenmiştir

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...