Kernel [OneUI] hadesKernel v1.0 for S8/S8+/Note8 Exynos [20.05.2019]

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,376
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
#include
*
* Garantiniz geçersiz.
*
* Tuğla cihazlardan, ölü SD kartlardan,
* termonükleer savaştan veya alarm uygulaması başarısız olduğu için kovulmaktan sorumlu değilim . Lütfen
bu çekirdeğin içerdiği özellikler hakkında herhangi bir endişeniz varsa, lütfen
yanıp sönmeden önce biraz araştırma yapın ! Bu değişiklikleri yapmayı seçtiniz ve
* cihazınızı karıştırmak için parmağımı bana doğrultursanız, size gülerim.
* /
Hoşgeldiniz hadesKernel Bazı kişisel düşüncelerini: - Bu çekirdek üzerinde çalışır S8 (+) ve Note8, sadece pasta ve OneUI tabanlı rom (stok ve stok bazlı rom) ait exynos varyantları diğer tanırsan neler olabileceğinin ben kendisi sorumludur değilim cihazlar / rom / android versiyonları. - Çalışmalarımın herhangi birini iznim olmadan alırsanız, sizi rapor edeceğim ve muhtemelen yasaklanacaksınız. - en azından bu yazıda belirtilen yükleme talimatlarını okumalısınız - yükleme ile ilgili herhangi bir sorun için destek sunmayacağım; - Dahil edilen özellikler ve hata raporları hakkında daha fazla bilgi için, gönderi no'yu okuduğunuzdan emin olun; - söylemek yerine 'Teşekkürler' düğmesine basın - ipliği temiz tutar ve daha fazlasını yapmak için beni motive eder;

- Çalışmamı desteklemek istiyorsanız, bana biraz (btw, oldukça hızlı biterse)

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

ile göndermekten çekinmeyin .

Desteklenen cihazlar:
- G950F / G950FD / G950N / G955F / G955FD / G955N / N950F / N950FD / N950N

Özellikler

• N950FXXU6DSD5 / G95 * FXXU4DSDA Mayıs güvenlik düzeltme eki kaynağı
  • gcc 8.3.1 ile derlenmiş
  • RMM / KG hazırlandı (

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

)
  • tamamen izin verilişe geçme kabiliyetine sahip olmak
  • devre dışı tima / tonox / rkp / defex / dm_verity / fips / tonox
  • crdroid için etkin mass_storage
  • devre dışı zswap ve zram eklendi
  • Led solmaya
  • Moro Ses kontrolü
  • Boeffla Wakelock engelleyici
  • Wireguard desteği
  • blu_active CPU valisi
  • diğer derleyici optimizasyonları
  • init.d desteği
  • açılışta optimizasyonlar için ramdisk komut dosyaları
  • engelli aşırı samsung günlüğü / izleme

Hatalar:
  • Moro Sound ile ilgili küçük sorunlar yakında çözülecek (Geçici çözümler için # 3 gönderiyle ilgili SSS bölümüne bakın)

Talimatlar:
  • uyumlu bir rom taktığınızdan emin olun (stok ve stok bazlı romlar dahil tüm OneUI pasta rom'ları)
  • TWRP

kurulu olduğundan emin olun (

veya

için en son resmi

,

talimatları yükleyin )
  • zip dosyasını indirin ve telefonun belleğine koyun
  • TWRP kurtarma işlemine gir
  • flaş zip
  • isteğe bağlı - flash root
  • yeniden başlat ve keyfini çıkar
  • isteğe bağlı - bazı ayarları değiştirebilmek için

veya

indirip yükleyin .

Değişiklikler / İndirilenler
kernel v1.0

• İlk sürüm
  • İndir -

SSS:
S: Hatalar nasıl bildirilir?

C: Bir hatayı bildirmek istiyorsanız, şunları
eklediğinizdenemin olun:-device variant / modem version / bootloader versiyonu / region -
Karşılaşılan sorunla ilgili ayrıntılı bilgiler
-bu hatayı yeniden oluşturmak için
-steps -logs

S: Günlükleri nasıl alırım?
C: İndirme

ve bakmak

.

S: Stok rom ile çalışıyor mu?
Y: Yüklemeden önce TWRP'deki verileri biçimlendirirseniz, daha önce stok çekirdeğiniz varsa - lütfen bunun tüm verilerinizi ve dahili depolama alanınızı sileceğini unutmayın.

S: Stok çekirdeğine nasıl geri dönülür?
C: Bu şu an için bir seçim değil, ya mevcut kişisel romunuzu geri çekiyorsunuz (eğer stok çekirdeği dahil edilmişse), ya da Odin üzerinden dahili depolama da dahil olmak üzere tüm verilerinize zarar verebilecek olan stok ürün yazılımını yüklüyorsunuz.

S: Kaydedilen wifi / bluetooth bağlantıları artık çalışmıyor, ne yapmalı?
C: Wifi ağlarını unutun ve yeniden bağlayın ve / veya bluetooth cihazlarını yeniden eşleştirin.

S: Bu çekirdek neden * &% çekirdekten daha iyidir?
C: Asla söylemedim ve karşılaştırmayı da sevmiyorum. Kullanmanız için olup olmadığına karar verebilecek tek kişi sizsiniz.

S: Neden bu çekirdek?
C: Samsung çekirdeğini devre dışı bırakmak ve kendime birkaç şey eklemek için bu çekirdeği yaptım, çünkü benim için oldukça iyi geçti çünkü rom'a dahil etmeye ve ayrı olarak yayınlamaya karar verdim.

S: Neden samsung güvenlik devre dışı?
C: Samsung üretici yazılımı ve çekirdekleri imzasız olarak birbirlerinden ayrılmak için imzalanmış ve yapılmıştır. Bir şeyi değiştirdiğiniz an (sadece köklenme hisse senetlerinde bile), o andaki güvenlik günlükleri / işlemlerinde istenmeyen postalara başlar, bu da gecikmelere / ısıtıcılara / donmalara neden olabilir. Rom'lar / çekirdeklerimizi samsung olarak imzalayamadığımız için `Çatışmalardan ve güvenlik sorunlarından kaçınmak için güvenliği devre dışı bırakmak daha iyidir.

S: Moro Sound nedir ve nasıl çalışır?
C: @ ilk S7 uygulanan gelişmiş bir ses kontrolü bulunuyor

bulunabilir,

/

- Ses bölümü.
Hoparlör ve kulaklıkların çıktı kazancını ve ayrıca ekolayzırı içindeki profillerden birine veya kendi zevkinize göre kendi profiline değiştirebilirsin.
* Bu modda çok yüksek değerler kullanarak telefonunuzda / kulaklık / kulaklarınızda meydana gelebilecek hasarlardan sorumlu değilim. Eğer şüpheniz varsa, sadece devre dışı bırakın ya da diğer çekirdeğe geçin.

S: Neden ayrı bir tweaks uygulaması var?
A: Bu uygulamayı A5 / A7 2017 'yi uygun bir şekilde korumak ve uyarlamak için, hangi uygulamayı kullanmak istediğinizi ayarladım.

mustafa454545

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
8
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
samsung galaxy S6 flat
s6 havoc-os romda mükemmel calışıyor yanlız romda sorun var şebeke sorunu kernel mükemmel teşekkürler