Substratum Oksijen 8.0 Substratum Theme v72.2 [Yamalı] - PitchBlack

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Gereksinimler: Android 7.0+
Genel Bakış: Substum için PitchBlack Tanıtımı: Olması gerektiği gibi malzeme tasarımı.
PitchBlack yaygın olarak bilinen bir tam özellikli koyu ve siyah android tema. Birçok uygulama ve ROM desteği sağlayarak materyalizm, minimalizm ve çeşitli epik renk kombinasyonları arasındaki dengeyi mükemmelleştirin.

DİKKAT: Bu tema SAMSUNG, LG, MOTOROLA, HUAWEI ve diğer OEM tabanlı stok ROM'lar için değildir!

üm orijinal PitchBlack CMTE tema koleksiyonlarını ve daha fazlasını bir arada toplayın!
Aksan ve arka planların uygulanma şeklini tekrar eden PitchBlack, sadece sizin için 90+ tema seti oluşturarak temaların uygulanmasına kolay bir çözüm sunar! İstediğiniz kombinasyonu seçin, oluşturun ve etkinleştirin! Bu kadar!

İki çeşit naval kaplama, çeşitli ağ göstergeleri ve üç harika yazı tipi içeren tema! Aynı zamanda 2 açılış animasyonu içeriyor ve cihazınızı şık bir şekilde başlatmaya hazır.

Desteklenen ROM'lar
- Android N aosp 7.1 OMS
- Android O 8.0 / 8.1 ve Piksel / 2
- Android O OxygenOS 8.0

Yenilikler:
V72.2
• Temalı Seğirme uygulaması (Koyu mod)
• Temalı Viber uygulaması (Koyu mod)
• Güncellenmiş Google İletileri
• Geri Chrome tarayıcısı v73 eklendi
• Diğer güncellemeler ve geliştirmeler

Talimatları İndirme:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Aynalar:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

DİKKAT! Nougat OMS ROM'ları desteği için
Theme tam substratum oms tema motoru destekli Android 7.1 AOSP ROM'ları gerektirir. Stokta Samsung, hisse senetleriOS, Oxygen OS veya Omni NOUGAT tabanlı ROM'lar varsa tema çalışmaz.

PitchBlack Oreo Pixel Stock, LineageOS, OxygenOS ve diğer AOSP Oreo tabanlı ROM'lar

İlk Adım: Android overlay versiyonunu seçmelisin

Kurulum
- Overlay seçeneklerini seç ve yapılandır
- Oluştur ve etkinleştir
- Cihazınızı yeniden başlatın

OxygenOS hakkında Oreo eski (Beta) desteği
* Karanlık modu etkinleştir
* OxygenOS android sürümünü
seçin * Uyguladığınız kaplama seçeneklerini seçin ve yapılandırın
* QS döşeme renklerini değiştirmek veya güncellemek için, ayarlar / ekran / vurgu ( PitchBlack aksanı seçin) her PitchBlack tema değişikliğinden sonra aynısını tekrarlayın
* Cihazınızı yeniden başlatın

Bu eski bir destektir, bu yüzden tamamen temalı sistem uygulamaları beklemeyin

Oreo 8.0 eski sürümünde çalışmayan ne?

- Bazı bildirim metni renkleri ters çevrilemiyor, bu nedenle Oreo ROM'larda varsayılan olarak ek ışık bildirimleri eklendi (koyu seçenek hala mevcuttur)
- Oreo'da durum çubuğu seçenekleri devre dışı. eski sürümde çalışmaz
- Google aramada yeni yayın metni renkleri ters çevrilemiyor, bu nedenle ışık kartları kullanıldı
- Tüm animasyonlar stok (animasyon seçenekleri çalışmayacak)

Tema setleri ve renk çeşitleri gibi diğer seçenekler harika çalışacak, ancak uygulamadan sonra yeniden başlatılacak !

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Doğru yerde abi konu samsung dışı temaları substratum genel de veriyoruz:D:D

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
:p:p:p:p