Çözüldü Odin hidden.img kısmında fail veriyor

Emrcnszr

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S6
Cihaz galaxy s6. Telefona rom yüklerken falan telefonda unmount gibi bir problem çıktı onu çözmek için system dosya türünü ext4 den exfat gibi bir türe döndürüp geri getirmeyi düşünmüştüm. Fakat system dosya türünü dönüştürmedi o işlem esnasında kaldı twrp şarj bitene kadar. Sonra kapandı şarj ettim açtım twrp ekranında kalıyor ne yapmalıyım da şu system i düzeltmeliyim

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,360
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
TWRP ekranda full wipe yap recoveryden çıkmadan restart yap tekrar TWRP ekranına dön temizleme bölümüne gir ve veri biçimlendirmeye tıkla çıkan ekrana "yes" yaz onayla TWRP 'den çıkmadan 2 veya 3 kez tekrarla bu işlemi ve restart yap twrpye dön ve istediğin romu yükle sorunsuz yükler geçmiş olsun

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
65
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Cihaz galaxy s6. Telefona rom yüklerken falan telefonda unmount gibi bir problem çıktı onu çözmek için system dosya türünü ext4 den exfat gibi bir türe döndürüp geri getirmeyi düşünmüştüm. Fakat system dosya türünü dönüştürmedi o işlem esnasında kaldı twrp şarj bitene kadar. Sonra kapandı şarj ettim açtım twrp ekranında kalıyor ne yapmalıyım da şu system i düzeltmeliyim
Twrp üzerinde işlem yapabiliyormusunuz şuan?

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,360
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note

Emrcnszr

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S6
TWRP ekranda full wipe yap recoveryden çıkmadan restart yap tekrar TWRP ekranına dön temizleme bölümüne gir ve veri biçimlendirmeye tıkla çıkan ekrana "yes" yaz onayla TWRP 'den çıkmadan 2 veya 3 kez tekrarla bu işlemi ve restart yap twrpye dön ve istediğin romu yükle sorunsuz yükler geçmiş olsun
Twrp logosunda kalmıştım o yüzden geçiş yapamıyordum twrpye.
Download moda girip tekrar twrp flashladım ancak sorun aynıydı yine twrp logosunda kaldı.
Odinle factory binary flashlamayı denedim olmadı.
Z3X samsung tool pro ile pit dosyası ve factory binary ile flashlayınca düzeldi fakat ilginç şekilde rom yüklenmiş gözükmesine rağmen yüklenmemiş ama en azından twrp ye erişimim var şuan

Emrcnszr

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S6
Telefona uzunca bir uğraş sonunda rom yüklenebilir kıvama getirdiğimi düşünüyorken bu sorunla karşılaştım
Ve bunu 3 kez optionsdan farklı ayarlarla tekrarladım sonuç aynı hep burada takılı kalıyorum
Stock Rom atnan lazım yardımcı olabilecek var mı
2887

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,360
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,360
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Twrp logosunda kalmıştım o yüzden geçiş yapamıyordum twrpye.
Download moda girip tekrar twrp flashladım ancak sorun aynıydı yine twrp logosunda kaldı.
Odinle factory binary flashlamayı denedim olmadı.
Z3X samsung tool pro ile pit dosyası ve factory binary ile flashlayınca düzeldi fakat ilginç şekilde rom yüklenmiş gözükmesine rağmen yüklenmemiş ama en azından twrp ye erişimim var şuan

TWRP içinde veri biçimlendirme yapın

Emrcnszr

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S6
USB kablosunu değiştirip denedim hata aynı yerde oluşuyor yine..
CF Auto Root flashladım daha sonra telefon sonunda boot oldu bu sefer de Animasyonlu Samsung Logosunda kaldım.
Telefonu Ses Kısma + Güç tuşu ile zorunlu yeniden başlattım '' Device doesnt have DRK please install DRK first . Press any button ...?'' hatasını aldım güç tuşuna basıp o ekranı geçtim ve Mavi ekranda Error yazısı geldi.
Şimdi Download moda aldım yanıtınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,360
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
USB kablosunu değiştirip denedim hata aynı yerde oluşuyor yine..
CF Auto Root flashladım daha sonra telefon sonunda boot oldu bu sefer de Animasyonlu Samsung Logosunda kaldım.
Telefonu Ses Kısma + Güç tuşu ile zorunlu yeniden başlattım '' Device doesnt have DRK please install DRK first . Press any button ...?'' hatasını aldım güç tuşuna basıp o ekranı geçtim ve Mavi ekranda Error yazısı geldi.
Şimdi Download moda aldım yanıtınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.
Bilgisayarınız da Samsung USB Driver kurulumu? kurulu ise driveri güncelleyip deneyin