Çözüldü Note 9, N960N Türkçe dil yok.?

Samo

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Merhabalar. Sitede yeniyim ve sorunumu nerege yazacagimi bilmiyorum. Yalnissa ever lutfen mesajla bilgilendirin nereye yazacagimla ilgili. Note 9 cihazim kore modeli ve turkce dil yok. Hasan abi csc.de degişiklikler yapmak gerek dedi. Yardimci ola bilirmisiniz?

Ekli dosyalar

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 9
@Samo, öncelikle Genel Yardım bölümü bu tür yardım konuları için doğru yer...

Cihazınız Orjinal mi.?

Sana 2 Adet uygulama vereceğim bunları kullan cihazın Türkçe olacaktır...

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

ve

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Önemli - Cihazımda Türkçe dil desteği yok ne yapmalıyım.?

Samo

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Evet cihazim orijinal. Hatta sizin sitenizde de benim cihazimin modelinin dosyalarini paylaşmiş Hasan abi. Fb grubundan sorunumu yazmiştim ama sizin yazdiginiz oneriler malesef cozum olmadi. Hasan abi csc uzerinde bazı işlemler yapılmasi gerek ve bunu da sitede konu olarak paylaşırsam, cozumunu orda paylaşacagını soyledi. Şimdi kendisinin yardimını bekliyorum. Yine de tsekkurler onerileriniz için.

Samo

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Tesekkurler yinede ama o cozumlerin hepsini denedim, cihazin bir bolumu turkce oldu. Hasan abinin csc ile ilgili cozumu gerekli. Onun icin bu konuyu actim.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 9
@Samo, güzel kardeşim root atmadan csc değiştirmenin tek yplu var onu hasan abin de bilir bende...

telefon arama tuşlarına gidin *#272*IMEI NO# şeklinde tuşlayın. İstediğiniz CSC'yi seçin. INSTALL'a basın. Telefon yeniden açılacak ve csc değişecektir.

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
bu mümkün değil cihazı rootlaman ve twrp üzerinden işlem yapman gerekli odinden olmaz twrp üzerinden denenmeli cihaz rootlumu

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
BU KONU

Custom Rom - [N960F / DS / N] [ALEXNDR] * S2CSC1 * DevBase v6.0 * DeX, VR ve Şifreleme desteği

Sana yarıdmcı olacaktır ama riskli oldukça açıkcası ben yap diyemem bana gönder hallederim derim ama sorumluluk alamam göze alman gerek öncelikle root ve sonrasında efs dahil komple twrp üzerinden sistem yedeği ile beraber bu özel romu flashlaman gerek N Kore model için birleşik arap emirlikleri xsg csc kodunu içerir bu kod tur csc kodunu altında barındırır dolayısıyla şebeke ve volte vb servisler ve dil türkçe olacaktır ancak imei şebeke vb kayıplar sertifika bozulmaları cihazın brick tuğla olması vb riskler içerir dostum bu tipte cihazlar avrupa modeller kadar kolay değildir maalesef

Samo

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Tamamdir abi. Cok tesekkur ederim. Kalsin o zaman. En iyisi satmak. Alan olmmazsa da ingilizce ya da yari tr yari ingilizce kullanicam.