Önemli Note 8 Snapdragon N950U1 Rehberi ve N9500 Çin Sürüm Değiştirme

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,161
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
[REHBER] [SM-N950U1 Stok Kurtarma] [Kilitli Değil_XAA] Odin Kurtarma N950U1UEU1AQH7-BQK1

Bu Ürün Yazılımı, ürün koduyla (CSC) XAA "Unlocked" Note8 için Fabrika Stok Firmware'idir.

N9500 ÇİN SÜRÜM NOTE 8 LEREDE KURABILIRSINIZ KURMANIZ ICIN PRİNCECOSMY ODİNİ KULLANACAKSINIZ
EĞER AKSİ BİR DURUMLA KARŞILAŞIRSANIZ ÇİN SÜRÜM ROMUNUZU YENIDEN KURMANIZ GEREKLİDİR

AYNI İŞLEMCİYE SAHİP OLDUKLARI İÇİN N9500 MODEL NOTE 8 CIHAZLARADA KURULABILIR

*** Devam etmeden önce dahili belleği silerek bu nedenle dosyalarınızı yedekleyin ***

Adım 1 - Galaxy'inizi KAPATIN 8.

Adım 2 - Sesi Kısma + Bixby + Güç Düğmelerine basın ve basılı tutun.

3. Adım - Samsung logosundan sonra, bir uyarı levhasına sahip bir ekran göreceksiniz. Sesi Aç düğmesine basarak ilerleyin. [/font]

Tebrikler - İndirme modundasın. Bundan kurtulmak istiyorsanız, Ses Seviyesini ve Güç düğmelerini birkaç saniye (10 saniye kadar) basılı tutmanız yeterlidir ve telefon normal şekilde yeniden başlatılacaktır.

Adım 4 - Odin veya Prince Comsy Odin klasörünü indirin ve çıkarın ve .exe dosyasına çift tıklayın.

Adım 5 - Cihazınızı USB üzerinden bağlayın, Odin çıkışı "Eklendi!" Mesajını görmelidir.

[font=Hind, sans-serif]6. Adım - Odin bölümlerinin indirme sayfasındaki BL yazılımlarını, AP için AP, CP için CP, CSC için CSC'yi (HOME_CSC değil) uygun bellenim dosyalarını ekleyin. [/font]

7. Adım - Yalnızca "Otomatik Yeniden Başlat" ve "F. Sıfırlama Zamanı "seçildi

Adım 8 - Günlük sekmesine tıklayın ve ardından sağ alt taraftaki Başlat düğmesine tıklayın

Adım 9 - Çıktının günlüğünde gösterilmesi, birkaçına ara verilmesi ...

Adım 10 - Eğer flaş başarılı, sol üstteki kutu yeşil olacak ve PASS okunacak.
Tebrikler, cihazınızın bağlantısı kesilebilir. Kurulum ekranı gelene kadar cihazınızı bekletin!

Ve her zaman olduğu gibi, bu dosyaları kullanan cihazınızın hasar veya arızasından dolayı sorumlu tutulamam;
kendi sorumluluğunuzdadır ve bu yazının indirilen bölümüne devam ederek sorumluluğumu kaldırırsınız.

İndirme:

Android Dosya Sunucusu

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Mega Cloud Sürücü

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Son Odin Sürümü:

Odin:

ODIN Dosyalar:

BQK1 Güncellemesi önceki sürümlerine indirgenemiyor

Aynalar:

: DOSYALARI AYRILMIŞ

(İleri kullanıcıları için)

(İleri kullanıcılar yalnızca için)

ARAÇLAR:

Samsung Sürücüler:

platform Araçlar (ADB):

Son düzenleme:

nuclear

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Şimdi ben N9500 kullanıyorum. CSC kodu TGY Hong Kong sürümü. Telefonumda VolTE aktif edemiyordum.
Bu sürümü yani SM-N950U1 için olan firmware i telefonuma atabilirmiyim? Attığımda VolTE aktif olacakmı? Bu yazıdan onu anladım ama yinede bi teyit etmek istedim.
Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Has_anDroid

Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,161
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
elbette ancak işlemeri sırasıyla ve duzgun biçimde yapmanız gerekmte

muhmak

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
SM-9500 e bu romu denediyseniz,sonucu paylaşırmısınız?

Has_anDroid

Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,161
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
benim şuan için deneme şansım yok yabancı forumlarda deneyen arkdaşalrım ve kişiler var olumsuz bir yoruma rastlamadım

Has_anDroid

Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,161
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
Evet snapdragon bazlı csc kodları şunlar ve multı csc destekli...

"XAA", "USA Multi-CSC (Qualcom, make EFS backup!) contains: ACG, AIO, ATT, BST, GCF, LRA, SPR, TFN, TMB, TMK, USC, VMU, VZW, XAA, XAS"

nuclear

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Deniyecem inşallah ama şimdi o kadar şeyi yedekleyip sıfırlamak gözümü korkutuyor. Birde çalışmazsa eski orjinal firmware yüklemem gerekicek dimi.
N9500ZCU2BQL1 yüklü bende şuan.

Has_anDroid

Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,161
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
Tabiki göze almalısınız bunları sıkıntı olursa bootloop olursa vb bir durum orjinali tekrar yüklüceksiniz...

nuclear

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Yemiyor malesef. Odinle atmaya çalıştığımda "secure check fail pit" hatası veriyor ve iptal ediyor. Biraz araştırdım Baseband tutmadiği için yapıyor diye okudum.

https://www.youtube.com/watch?v=psz4pvCQwJw&t=1373s bu videoda da açıklamada bahsetmişler sanırım.