Önemli Note 8 - Exynos - Snapdragon - OEM Kilit Açma Seçeneği

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,196
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S10+ 512 GB
Yurtdışından alınan note 8 cihazların SNAPDRAGON YADA EXYNOS İŞLEMCİLİ bölgesine göre oem bootloader seçeneği varsayılan olarak geliştirici seçeneklerinde gizlenmiş halde gelmekte DR.Ketan ın suınduğu bu apk dosyası ile oem kilidini etkinleştirebilirisniz ancak ROOT lu bir note 8 cihaza sahip olmanız gerekmekte note 8 snapdragon cihazlarla ilgili root yöntemleri ve anlatımları konularımı forumdan inceleyin ardından bu apk yı yükleyin root yetkisi verin

kilitli bölgeler ve açık bölgeler

Oem unlocked countries

UK
Italy
Korea
Germany
Sweden
India
Poland

Oem locked countries

New Zealand
Australia
Singapore
Russia

APK İŞLEMİNDEN SONRA 11 GÜN BEKLEMENİZ GEREKMETE GOOGLE HESABINIZ AKTİF SAMSUNG ACCOUNTUNUZ AKTİF SİM KARTINIZ TAKILI MOBIL VERİ VE WİFİ BAĞLANTILARINIZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN AYRICA OTA GÜNCELLEMERİ AKTİF OLMALI VE 11 GÜNLÜK SÜREÇ İÇERSİNDE TELEFONUNUZU 2-3 GÜNDE BİR GÜVENLİ MODDA BAŞLATMALISINIZ SONRA NORMAL MODA DÖNMELİSİNİZ

[font=Hind, sans-serif]- Test mesajı görmelisiniz [/font]

[font=Hind, sans-serif]1.Enabled [/font]

[font=Hind, sans-serif]2. Test 1 - (sonuçlarınızı gönderin) [/font]
[font=Hind, sans-serif]3.Test2 - Sonuçlarınızı gönder [/font]

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

İhsan_5627

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
60
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung galaxy s7 edge
Geliştirici seçeneklerinde var bende ne işe yaradığını daha yeni anladım teşekkür ederim

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,196
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S10+ 512 GB
rica ederim varsa sorun yok

vega1977

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
1
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy note 8
Merhaba hocam bende exinos note 8 var. Geliştirici seçeneklerinde oem açık görünüyor ancak dowload moda alınca kapalı görünüyor. Twrp yüklemek için tüm işlemleri odin ile yaptım pass. Yazdi yani yüklendi yazdı ama twrp yüklenmedi. Odin dahil hiçbir şekilde twrp yada magisk kuramadım bunu nasıl yaparim birde oem i nasıl açarım açarsan stock recovery den flaş yapabilir miyim magiski.

axioneer

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
17
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
N950F
Merhaba hocam bende exinos note 8 var. Geliştirici seçeneklerinde oem açık görünüyor ancak dowload moda alınca kapalı görünüyor. Twrp yüklemek için tüm işlemleri odin ile yaptım pass. Yazdi yani yüklendi yazdı ama twrp yüklenmedi. Odin dahil hiçbir şekilde twrp yada magisk kuramadım bunu nasıl yaparim birde oem i nasıl açarım açarsan stock recovery den flaş yapabilir miyim magiski.
Twrp adımlarını yaparken dikkat etmeniz gereken husus telefonun açılmasına izin vermeden twrp moduna manuel olarak sizin geçiş yapmanızdır. Yani twrp flash işlemi tamamlanır tamamlanmaz telefon kendini reboot ettiği esnada sizin ses açma+bixby+power tuş kombinasyonunu uygulamanız gerekmekte. Aksi halde twrpye geçiş yapamazsınız..

vega1977

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
1
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy note 8
Hocam 6 kere denedim açılmadan da recovery e girdim ama stock recovery de açıldı. Bunun oem le yada haziran güvenlik yaması ile ilgilisi olabilir mi benim acilen magisk kurmam. Lazım twrp kurmadan yada stock recovery yada odin den magisk kurma şansım var mı

---- Mesaja ek olarak ----

Hatta duyduğuma göre twrp olmadan magisk kurunca güncelleme de alıyor muş sam pay shealt da çalışıyormus ne derece doğru bilemiyorum

Son düzenleme:

axioneer

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
17
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
N950F
Hocam 6 kere denedim açılmadan da recovery e girdim ama stock recovery de açıldı. Bunun oem le yada haziran güvenlik yaması ile ilgilisi olabilir mi benim acilen magisk kurmam. Lazım twrp kurmadan yada stock recovery yada odin den magisk kurma şansım var mı

Hatta duyduğuma göre twrp olmadan magisk kurunca güncelleme de alıyor muş sam pay shealt da çalışıyormus ne derece doğru bilemiyorum
Maalesef twrp kurmadan magisk kurma gibi bir şansınız yok.. Twrp Şart.

vega1977

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
1
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy note 8
O zaman sıkıntı nerde hocam kurduğum dosyada mi. Xda dan da indirdim twrp me den de indirdim olmadı note 8 e root yada twrp kurulamıyor mu sam engel mi - acaba çünkü daha önce ben belkide bin kere yaptım bu işlemi böyle bir şey başıma hiç gelmedi

axioneer

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
17
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
N950F
Alternatif olarak odinden twrp yüklemeden önce options kısmından Auto Reboot kutucuğundaki tiki kaldırıp flash işlemi bittikten sonra manuel olarak twrpye geçmeyi deneyebilirsiniz.

vega1977

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
1
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy note 8
Auto reboot u zaten kapalı olarak yaptım hiç açık denemedim

Kingo root vs ile root oluyor mu note 8

Son düzenleme: