NOTE 8 ECHOE] [N950F/N950DS] [20/07/2018] N8 Echoe Capt Delight v6.1 [N950FXXU3CRG1] AELKERNEL+ ROM KONTROL

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Echoe ROM OREO Note 8 20 TEMMUZ Capt Delight V6.1 [N950FXXU3CRG1]

Yeni Sürüm + AEL KERNEL+ROM KONTROL

Batarya ve sistem performansı ayrıca geliştirmeler ve modlamalar açısından tavsiye ettiğim en sağlam romdur...

temiz bir Flash gerekli.
Özel Mod'un henüz sabit olmadığını lütfen unutmayın.
V4'teki Mod V6 üzerinde test edilmemiştir. Daha sonra test

edeceksiniz Telefonun yavaş hareketiyle karşılaşırsanız, manuel olarak yeniden başlatınız. Telefonun herhangi bir şey yapmadan önce güncellemeleri yapmasını ve tamamlamasını sağlayın.

NOT: Flaşı yakmak için modem veya önyükleyiciyi veya TWRP'yi yükseltmeniz gerekmez. Nougat modem ve bootloader ve eski TWRP'nin işleri gayet iyi.

- Stok çekirdeği ile yeniden paketlenmiş ve safetynet ve sahte knox 0x0 yama için yamalı

- yama köklü ve hala twrp tam fonksiyonel tutmak için izin

- Magisk ile köklü (supersu şimdi N8 Oreo için imkansız)

- Sabit yazı harici SD karttaki izinler

- Sabit ekran yansıtma

- Ekstra CSC özellikli şifrelenmemiş OMC

- Daha birçok düzeltme

- hız, akışkanlık ve pil için build.prop tweaks

- Echoe gizli bileşenleri

DOWNLOAD ROM

NOT: Bunu flaş yapmak için modemi veya bootloader'ı veya TWRP'yi yükseltmeniz gerekmez. Nougat modem ve bootloader ve eski TWRP'nin çalışması gayet iyi.
temiz bir Flash gerekli.
Özel Mod'un henüz sabit olmadığını lütfen unutmayın.
V4'ün Mod'u, V5'te görebildiğim gibi çalışıyor.

NOT: Bunu flaş yapmak için modemi veya bootloader'ı veya TWRP'yi yükseltmeniz gerekmez. Nougat modem ve bootloader ve eski TWRP'nin işleri gayet iyi.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

V3.1

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

)

V3.2
Gelişmiş hız ve çağrı kaydı eklendi
With improved speed and call recording added

V3.3

V4.0 Capt Delight CRF1

v5 Capt Delight CRF4

N8 EchoeRom 4.0 Güncelleme

Özel Mod şimdi çalışıyor

mod working 4.0 rom base​

ROM KONTROL OREO MOD BAĞLANTISI

NOTE 8 ECHOE OREO MOD ROM KONTROL

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Bu rom neden xda da yok. Merak ettim.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
düşman iki grup o sebepten

Xda dışındaki romlar güvenilir midir peki?

agabey_42

Super Moderator
Üye
jomolocco' Alıntı:
Xda dışındaki romlar güvenilir midir peki?

xda' da rom pek fazla kalmadı. rom yapımcıları telegram gurupları üzerinden artık rom veriyorlar. echoe roma gelince hem romları hemde kendilerine özgü ael kernelleri tartışılmaz güzeldir. imkanınız varsa kesinlikle deneyin. echoe rom ael kernel ile birlikte güzel sonuçlar verecektir.

Şuan weta rom ve kernel kullanıyorum. Ocak 2018 güvenlik paketli. Bir sıkıntısı yok. Ama bu daha iyiyse buna geçebilirim.

Kendi forumlarındaki konuya giremiyorum.access denied diyor. Telegram grupları varsa link atabilir misiniz? Yada bu bölüme nasıl girilir?

jomolocco' Alıntı:
Kendi forumlarındaki konuya giremiyorum.access denied diyor. Telegram grupları varsa link atabilir misiniz? Yada bu bölüme nasıl girilir?

Romu yükledim ancak herhangi bir özelleştirme kısmı yok. yada ben beceremedim. bildiğimiz stock rom dan farksız arayüz düzenleme aracı olmadıgı için. Eksik bir şey yaptıysam yüklemede yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada site 10 euro ücret istiyormuş içerikleri görmek için onuda sonradan farkettim. ilk defa bir rom için para alan bir yer gördüm. xda ' da neden barınmadığı belli oldu.

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
xda dışındaki romlar güvenilir değildir evet xda geliştiricileri dışında rom yapanda yoktur ancak echoe rom un geliştirici ekibide xda nın köklü ekibindendir ek olarak burda kefil ve kaynak bizleriz ben kendim şuan echoe rom kullanıyorum kendim deneyimlemediğim hiçbir rom mod kernel vs uygulamayı sizlere sunmam.

echoe sitesine gelince giremessiniz girmek için 60 lira para yatırmanız gerek ücretli bir sitedir

bu rom ve ael kerneli alabilmek için yabancılar dahi forumumuza üye oldular :D

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
echoe grubun telegramı yoktur ve özelleştirme bazlı bır rom değil maalesef daha önceki sürümlerde ael kernelin düşük versiyonlarında rom control aracı var idi nougat la uyumlu ancak sürümler yükseldikçe ve kernel rom versiyonları arttıkça rom control işine ara verdiler echoede özelleştirme değil saglamlık ve performans pil ön plandadır

mesele modlu theme store u ilk keşfeden ve twrp den flashlanabilir dosyasını sunan echoe gruptur oreo romunu kullanıyorum suan echoe nın ve sınırsız ucretlı temaları kullanabiliyorum oreoda bile çözdü adamlar