YARDIM Note 5'e yüklenen not8 romunun kamera sorunu

vatas21

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
Merhaba, aşağıdaki linkte bulunan adımları uyguladım ve telefon hakkında kısmına gelince telefonun "Galaxy Note8" olduğu ve model numarasının "SM-N950F" olduğu görünmekte.
fakat sanırım note10 görünümüne girdi.
neyse benim sorunum şu aşağıdaki videoda belirtilen adımları izledikten sonra telefonun kamerası normalde çalışıyor ama uygulamalarda çalışmıyor.
whatsapp instagram gibi uygulamalarda çalışmıyor kamera siyah ekranda kalıyor. ama telefonun normal kamerasını açtığımda çalışıyor.
bu sorunu çözmem mümkün mü acaba?
mümkün değilse eski sürüme nasıl geçebilirim?
eski sürüme geçmeyi denedim ancak geliştirici moduna geldiğimde usb hata ayıklama modu var ama oem kilidini açma bölümü yok.
oem kilidini açmak için araştırdım tarihi eski bir tarihe getirdim ama yine de başarılı olamadım çünkü yazılımı güncelle bölümü aktif değil o bile gizlenmiş, ayarlar ara bölümünden yazılımı güncelleyi buldum ama tıkladığımda yazılım güncellenmedi.
sadece usb hata ayıklama modu açıkken note5 romunu yükledim ancak telefon samsung yazısında kalıp durdu. sonra zor bela yine aşağıda bulunan videodaki adımları izleyip yine note10 görünümlü note8e döndüm..ama kamera aynı çalışmıyor, ne yapabilirim sizce kamera düzelmiyorsa eski sürüme nasıl geçebilirim yardımcı olabilir misiniz rica etsem

vatas21

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
ya da bana note 5 telefonum için farklı bir rom önerebilir misiniz?
şuan kullandığımı çok beğendim ama kamerasında sıkıntı var, şuan kullandığımdan ve sıkıntısı olmayan bir rom önerebilir misiniz bana?
yardımlarınızı heyecanla bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler

z.turk30

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
Bu sorun geliştiriciye bağlıdır,sana benim de daha önce note 5 cihazımda kurup kullandığım Dr. Ketan N12 romu tavsiye ederim.Yağ gibi akıyor,kelebek gibi uçup arı gibi sokuyor o derece.Ayrıca en az 3 kullanıcı atayabiliyorsun

vatas21

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
Bu sorun geliştiriciye bağlıdır,sana benim de daha önce note 5 cihazımda kurup kullandığım Dr. Ketan N12 romu tavsiye ederim.Yağ gibi akıyor,kelebek gibi uçup arı gibi sokuyor o derece.Ayrıca en az 3 kullanıcı atayabiliyorsun
söylediğin rom bu mu oluyor?
bu ise, bunu yükleme ayrıntılarına nereden ulaşabilirim yardımcı olabilir misin
1.jpg 2.png

dem

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Not5

Mehmets27

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5

dem

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Not5
tasarruf modunda kullanırsan 10-12 saat gider. bütün yayınlanmış romları hemen hemen kullandım diyebilirim ki en iyisi bu özellik açısından

vatas21

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5

dem

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Not5
Zaten oradaki adresi sana verdim telefonun not 5 ise romu kurduktan sonra ikinci dosyayıda twrp modundan yükle sanal tuşlar kaldırılsın

z.turk30

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

---- Mesaja ek olarak ----

Kardeşim pişman olmazsın

Son düzenleme: