Çözüldü NOTE 4 E STOCK ROM LAZIM

This44441

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
3
ÖNCELİKLE MERHABA BENDE YURTDIŞI BİR NOTE 4 VAR VE STOCK ROM ATMAM LAZIM CİHAZA İKİNCİ EL ALDIM IMEI KAYITLI BUNA STOCK ROM BULMAM LAZIM YOUTUBE KANALINDAN İZLEDİM NASIL ATILACAĞINI FAKAT ORADA SEÇİLEN DOSYALARI BİR TÜRLÜ BULAMADIM CİHAZIN CSC Yİ DE TUR YAPMAK İSTİYORUM AMA NASIL BULABİLECEĞİMİ BİLMİYORUM CİHAZIN MODEL NO SU :N910FXXS1DQC8 BU YARDIMCI OLUN LÜTFEN

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
65
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Samsung Note 4 Bütün stock firmwarelerini burada bulabilirsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

This44441

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
3
Samsung Note 4 Bütün stock firmwarelerini burada bulabilirsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

bunu indirdim ama sadece bu yeterlimi odinden yüklemeyi düşünüyorum bu yeterli isede bunu hangi bloğa koymam gerek

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
65
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge

bunu indirdim ama sadece bu yeterlimi odinden yüklemeyi düşünüyorum bu yeterli isede bunu hangi bloğa koymam gerek
Evet, dosyaları zipden çıkarmanız lazım forumumuzda bir çok yazılı ve videolu anlatimlarda mevcut okuyarak veya izleyerek yapabilirsiniz.

This44441

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
3
Evet, dosyaları zipden çıkarmanız lazım forumumuzda bir çok yazılı ve videolu anlatimlarda mevcut okuyarak veya izleyerek yapabilirsiniz.
.TAR.MD5 UZANTILI BİR DOSYA VAR İÇİNDE NASIL AÇABİLİRİM

This44441

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
3
.TAR.MD5 UZANTILI BİR DOSYA VAR İÇİNDE NASIL AÇABİLİRİM
has_android den izlediğim videoda csc için ayrı dosya bootloader için ayrı dosya vardı ben de şuanda bunlar yok indirdiğim dosyada sadece ap kısmı var herhangi bir sıkıntı olur mu acaba ??

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
65
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
.tar.md5 uzantılı dosyayı odinin pda veya ap sekmesine yükleyeceksiniz

This44441

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
3
2898WhatsApp Image 2019-05-18 at 20.36.43.jpegtelefona şimdi attım denedim odinle de telefon bi kaç defa rest attı kendi kendine sonrada böyle kaldı kapandı bende kablo bağlantısını kestim ama şuanda telefon açılmıyor ne olmuş olabilir

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
65
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Muhtemelen yüklediğiniz rom yanlış.

This44441

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
3
şimdi
Muhtemelen yüklediğiniz rom yanlış.
seri numarasını birebir yazdım ama batarya altındaki ile boot menü de kini de kıyasladım aynıydı ama daha evvelden rom atılmış bende temiz bir tane yapayım diye giriştimde bu şekilde kaldı ne yapabilirim ben buna bir öneriniz var mı acaba ??