YARDIM Note 3 Youtube Videolarının Kendi Kendine Durması

Android Sürüm
Kitkat
Cihaz
Samsung Galaxy Note 3
Merhaba, aslında sorunun sadece youtube ile alakalı olduğunu söyleyemeyeceğim. Şöyle söyleyeyim youtube'da video izlerken size bir arama gelir de bir anlığına video durur ve video penceresinde videonun thumbnaili gözükür de sonra arama penceresi çıkar ya, arayan kişiyi görürsünüz, bendeki durum şöyle: Aynı şekilde video birden duruyor kendi kendine ve thumbnail gözüküyor, menu tuşunun yanındaki "geri gitme" ve "listeleme" dokunmatiğinin ışığı yanıyor ama arayan kimse yok. Bu video izlerken yaklaşık her 4-5 dakikada bir oluyor ve devam ettirmek için tekrar oynat butonuna basmak durumunda kalıyorum. Ancak sorun sadece Youtube uygulamasıyla da alakalı değil, benzer şeyi başka programları kullanırken de yaptığını gördüm. Sizce neden kaynaklanıyor? Peel Remote ve Google Gazetelik'ten olabilir mi? Gazetelikde haber bildiirmi geldiği zaman, zaman zaman yapıyordu ancak şu an bütün gazetelik bildirimlerini kapatmama rağmen sorun devam ediyor. Nedeni nedir sizce? Teşekkürler ...

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
ilginç bir vaziyet dediğiniz yazılımları devredışı bırakarak deneyin yada arkaplanda oynatılaN youtube vanced vb yazılımlarla bir deneme yapın

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy J6 (2018)
Youtube Silip Yeniden Kurmayı Deneyin Yada Telefonu Komple Resetleyin