YANITLANDI Murad Ali neden hep Çevrimiçi görünüyor.?

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Şube
ADANA - TR / Sinsheim - DE
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note

Değerli Android Ateşi üyesi Arkadaşlar mesleğim gereği ofis haline getirdiğim çalışma odam da 4 adet yerleşik Bilgisayar, 1 adet de Laptopla çalışıyorum 24 saat çalışan programlarım olduğu için sürekli İnternet'teyim...
Bilgisayar ekranlarının kapalı olmasına bakmayın bunun nedeni güvenlik, arka planda hepsininde yapmış olduğu işlemler ve işlevler devam ediyor...
Sürekli İnternette olmam nedeni ile sürekli çalışan tarayıcılarım var ve bu tarayıcıların birinde ki sekmenin bir tanesini Android Ateşi Forum sitesine ayırdım ihtiyacım olmadığı sürece Forum'da sürekli çevrimiçi görünüyorum ve yan gözle Android Ateşi Forum sitesini takip ediyorum...
Bu adam hiç uyumazmı hep çevrimiçi demeyin işim internette ne yapabilirim ki.?? ;):):)

AndroMania

AndroidAtesi
Şube
Çanakkale
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Bende gün içinde sürekli PC başında olduğum için bende çevrimiçi görünüyorum sıkça sayfayı yenile deyip sitemizde oluyorum ama her zaman aktif olduğum anlamı çıkmasın bundan.

uluturk

Back-End Developer
AndroidAtesi
Şube
Adana
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Adam yaaa adam baş tacısın abim kendini adamışlık bu olsa gerekli işte dostlar buradan şunu çıkardım ben bilemem sizler ne çıkardınız, demekki @Murad Ali abimin gözünde bizler oldukça değerliyizki bir gözünün ucu hep bizlerin üzerinde.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Şube
ADANA - TR / Sinsheim - DE
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
@uluturk, teşekkür ederim yapılan şey insanlık içinse her yerde varım

hknkzn

AndroidAtesi
Şube
istanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Not 9 SM-N960F
@muradali nerede herkes dostum :(