Custom Rom Minotaurus Rom S7 Edge Oreo V10

agabey_42

Super Moderator
AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
164
v6 çıktı bile. ilk mesaja eklenmiştir. her gün bir sürüm, ama üzerine birşeyler ekleniyor, tabiki rom kontrole.

byesref

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
21
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
V6 da rom kontrol ve grx touchwiz mod varmı

Alper1391

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
4
v6 yı kurdum ama bence wifi de sorun var. daha önce paranoid rom varken full çeken yerde v6 da bir çizgide..üstelik daha önce görünen bir çok wifi bağlantısıda listede yok. s3 te wifiyi açıyoruz aynı yerde. 5 adet listeliyor. v6 sadece 1 adet görüyor oda 5 metre ötemizde bize ait olan.diğer odaya gidince hiç çekmiyor... diğer taraftan oreo yu sevdim. pratik olan bir kaç şeye rastladım ama bence biraz beklemek lazım stabilite için..sağlam bir rom çıkacaktır..

byesref

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
21
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Evet arkadaşlar oreo romlar gelmeye başladı yavaş yavaş minotaurus rom oreo rşağıdadır.

Minotaurus Oreo (S7edge)

Features

-Work only on G935F/FD
-Base G935FXXU2ERB2
-Knox removed
-Deodexed
-Pure Stock Kernel without edits
-App BetterBatteryStats
-1060 additional Fonts in Settings
-Floating Messages
-Removed high volume warning for headphones
-Removed low battery warning
-Removed high brightness warning
-Removed SD Card notification
-Modded Themecenter

Aroma Installer:
-Wipe options
-CSC chooser
-Bootanimation chooser
-Root chooser

V1 Link :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

V2 Link :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

V3 Link :

V4 Link

v6 link :

==============================================================

CSC TUR için

Oreo S7 Edge cihazlar için genel dağıtım olmadığından CSC TUR çıkmadı. Ancak daha önceki sürümlerden hazırladığım CSC TUR Modlamasını oreo romda çalıştırdım.

Romu kurulumda aroma seçiminde herhangi bir ülke seçin ve kurun. cihaz açılsın.
aşağıdaki dosyayı indirip cihaza kopyalayın.
Twrp recovery.den aşağıdaki dosyayı yükleyin.
İşlem tamam. CSC TUR olmuştur.

Hocam CSC TUR link ölmüş. ilgilenirmisiniz.

T

Thunderbolt

V8 çıktı arkadaşlar zsten wifi problemi var romun sahibide yazıyor tek hata wifi ama bende problem yaşamadım