Custom Rom Minotaurus Rom S7 Edge Oreo V10

hukum1970

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
28
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
h0ocam v2' yi dağa yeni indirmişti yaa :) :)

sebo

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
6
eyvallah. akşam yükleyip deneyimlerimi paylaşacağım inşallah

oki58

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
3
hocam neden restart oluyor sistem.Yeniden başlıyor 10 dk ya bir

sebo

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
6
dün akşam v3 Rom yükledim. yükleme sonunda "unable to mount storage" hatası verdi fakat telefon normal şekilde açıldı. csc dosyasını yüklemeye kalktığımda yine aynı hatayı verdi yüklemedi. twpr hangi işlemi yaparsam yapayım aynı hatayı verdi durdu. en sonunda twpr menüsüde açılmadı. odin ile stock rom yüklemek zorunda kaldım. Herkeste aynı hata olmayabilir ama bana stabil bir rom olarak gelmedi. zaten Nougat dan bir farkı yok. Bence elinizde stabil çalışan bir romunuz varsa eğer yüklemeye değmez...

hukum1970

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
28
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
dün akşam v3 Rom yükledim. yükleme sonunda "unable to mount storage" hatası verdi fakat telefon normal şekilde açıldı. csc dosyasını yüklemeye kalktığımda yine aynı hatayı verdi yüklemedi. twpr hangi işlemi yaparsam yapayım aynı hatayı verdi durdu. en sonunda twpr menüsüde açılmadı. odin ile stock rom yüklemek zorunda kaldım. Herkeste aynı hata olmayabilir ama bana stabil bir rom olarak gelmedi. zaten Nougat dan bir farkı yok. Bence elinizde stabil çalışan bir romunuz varsa eğer yüklemeye değmez...
BENDE HERHANGİ BİR SIKINTI OLMADI ..DEĞİŞİK BİR SORUN V4 BİR YÜKLEYEYİM BAKALIM..

oki58

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
3
hangi romu yüklersem yükleyim reset atıyor telefon

T

Thunderbolt

V5 çıktı ewet çok sık güncelliyor :) ben v4 deyim sıkıntı yok çok iyi