MİCRO-G Modülü(XPOSED Entegreli) Test Edilen Cihaz s7 EDGE

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
EVET ARKADAŞLAR 10 SAAT PIL OMRU GARANTILI BIR MOD PAYLAŞMAK İSTEDİM UYGULAMAK BİRAZ TEKNİK BİLGİ İSTESEDE ROOTLU CIHAZI OLANLAR MUTLAKA DENEMELİ

XPOSED SDK 23 MARSMALLOWDUR NOUGAT SDK25 TİR NOUGAT KULLANICILARI LINKTEN SDK25 VE NOUGAT KOMBINASYONUNU UYGULASINLAR ANLATIM VARSAYILAN OLARAK MARSMALLOWDUR ANCAK NOUGATTADA İŞLEMLER AYNIDIR TEK FARK XPOSED SÜRÜMÜDÜR

yuzlerce yorumdan bitanesi

------Dostum, bu gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor! Bir çalışma, güç verimli Google Hizmet alternatif 9 SAAT pil ömrü yaşadım vov-----
modun yaptıgı ozetle google hızmetlerı degısıtırp kontrol altına almak cıhazın bataryasını somuren en büyük düşman bu hızmetlerdır bu hızmetlerden vazgecmek mümkün değil ama modlamak mümkün

GELİŞTİRİCİ ANA SAYFASI

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

microG Google App Compatibility List [Confirmed Working] :
Google Play Store (apk placed in system/priv-app)
YouTube
Inbox by Google
Google Maps
Google Camera
Google Drive
Google Contacts
Google Calender
Google Assistant With Assistant Enabler (Xposed)
Google Photos
Chrome
Docs
Slides
Sheets
Google Opinion Rewards
Now On Tap
Google App
Google Cloud Messaging
Doze
Play Books
Play Music

ÖNCELİKLE SİLİCİYİ İNDİRMENİZ GEREKLİ
S7 Edge Batch Debloater [Customizable]

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

GELİŞTİRİCİ SECENEKLERİNDE USB HATA AYIKLAMASINI AKTIF ETTIKTEN SONRA PC UZERINDEN INDIRDIGINIZ BATCH MS DOS DOSYASINI YONETICI OLARAK CALISTIRIN

Extreme Debloat - Removes Bloatware
Remove Google Apps - Removes all apps from Google

SIRASIYLA UYGULAYIN CIHAZ ROOT YETKISI ISTIYECEK EVET DIYIN
CIHAZ BOŞALACAK
YENIDEN BAŞLATIN

2.İŞLEM
MıcrıG Yİ İNDİRİN

3.İŞLEM
BLANKSTORE INDIRIN

Ayarlar / Hesaplar Blankstore için yeni bir Google Play Store hesabı ekleyin.MEVCUT HESABINIZI EKLICEKSINIZ GMAIL HESABINIZI

CIHAZA XPOSED MODULU KURMANIZ GEREKLI MODULU TWRP DEN FLASHLADIKTAN SONRA XPOSED I APK OLARAK YUKLUCEKSINIZ VE ADRESTEKI MODULU INDIIRP XPOSED ICINDEN AKTIF EDICEKSINIZ

XPOSED APK

XPOSED SDK 23

4.İŞLEM
Microg Ayarlarını açın ve enable device checkin e tıklayın ve Google Cloud Messaging seçeneklerini etkinleştirin. Daha sonra da bütün seçenekler işaretli olduğundan emin olun Self-Çıkış a gidin. ayarlarından microg izinleri gerekir. Ayrıca emin microg nin pil samsung ayarlarında optimize edilsin seçeneğinin aktif olmadığından emin olun

BU UCUK BI MODDUR KIMSENIN YAPACAGINI ZANNETMIYORUM BEN YAPARDIM UGRASMAKTAN ZEVK ALANLAR DENEYEBILIR PIL KONUSUNUN UZUN GITMESI KONUSUNDA KI EN BASARILI YONTEMDIR
YAPMAK ISTEYENLERE YARDIMCI OLURUM

Son düzenleme:

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
GÜNCEL